POCZTÓWKA Z WEEKENDU: kawiarnia z odzysku


Jakiś czas temu wpadłyśmy z koleżanką na pomysł, że skoro nie spotykamy się bardzo często, tylko mniej więcej raz na miesiąc, to wyznaczymy sobie wyzwanie: za każdym razem jedna z nas będzie wybierać zaskakujące miejsce, do którego pójdziemy na kawę ...

W Warszawie nie ma z tym problemu, dlatego jeszcze potrafimy się zaskoczyć wyborem miejsca. Tym razem, w ten weekend zawędrowałyśmy do klubokawiarni Resort na Placu Teatralnym. Pokazywałam Wam na Instagramie miejsca, które spotkałyśmy po drodze. A jak wyglądało miejsce, w którym napiłyśmy się kawy? Było oryginalne i bardzo pomysłowe. Na samym początku oczywiście musiałam zrobić kilka zdjęć dla Was, a w tym czasie moja koleżanka zastanawiała się, gdzie ostatecznie zajmiemy miejsce, bo siedzisk było do wyboru do koloru, do rozmiaru, do kształtu, do pomysłu ... Sami zresztą zobaczcie, dlaczego był aż tak trudny wybór :) Większość materiałów i wyposażenia, pochodzi z odzysku. Wszystko zaskakuje, bo jak lada wykończona książkami jest ciekawym pomysłem, jednak już spotykanym, to wanna, zamiast sofy, czy wózek sklepowy zamiast fotela... już nie. Jak Wam się podoba?


A jak Wam minął weekend?

Ola z apetycznego wnętrza

10 komentarzy:

 1. uwielbiam takie miejsca "z duszą", tylko przedmioty z historią mu je gwarantują. Pomysły odzyskania, wykorzystania, zastąpienia i nadania nowego użytkowania sprzętom bywają zaskakujące ))) oraz dla mnie książki budują klimat najpiękniejszy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Tylko faceci z odzysku są be, reszta może być :D

  OdpowiedzUsuń
 3. genialna kawiarnia. Weekend jak zwykle u mnie pracowity, szkoda że trwa tylko dwa dni, przydałby się weekendowy poniedziałek :-) pozdrawiam i zapraszam do siebie na candy!

  OdpowiedzUsuń
 4. swietne miejsce na pogaduchy i pyszna kawke ;-) ciekawe co nastepnego znajdziecie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. te ściany przypominają mi jeden z wrocławskich lokali :)

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo ciekawa ściana, niezwykle orginalna :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny i bardzo oryginalny pomysł!To miejsce z którego cięzko jest wyjśc,bo ma coś co przyciąga tzw miejsce z duszą i do którego z chęcią powrócisz,bo ma swój klimat,I like it!
  Pozdrawiam.
  artgallerysonia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Rewelacyjna miejscówka, z której na pewno będziecie zadowoleni. Zobaczcie - https://www.lesnydwor.karpacz.pl/lesny-dwor/noclegi-z-wyzywieniem W cenie nocleg z wyżywieniem w Karpaczu, ale bardziej chodzi o to, że okolica jest piękna i tam na pewno nie będziecie się nudzić.

  OdpowiedzUsuń

Instagram