Mało przytulne mieszkanie z ciekawymi rozwiązaniami


Tak, nie pomyliłam się, wydaje mi się, że to mieszkanie jest naprawdę mało przytulne, wręcz zimne. Mimo, że wszystko jest tu bardzo proste i wręcz występują tu same przydatne przedmioty, nic zbędnego, to jakoś mnie nie przekonuje. Spodobały mi się tu dwa rozwiązania, które chciałabym Wam wskazać. Jedno, to lustro w przedpokoju, które jest jednocześnie drzwiami do szafy wnękowej, a drugie to ściana nad łóżkiem. Uwielbiam taką dekorację.foto //

Ola z apetycznego wnętrza

16 komentarzy:

 1. czarna kuchnia mnie nie przekonuje, ale reszta jak najbardzije :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Faktycznie to mieszkanie nie jest zbytnio "domowe" tak wręcz aż bije po oczach, ten brak wykończenia. Wygląda trochę jak mieszkanie wynajmowane przez studenta, który po prostu ma świadomość, że nie będzie mieszkał tam dłuższą chwilę. Ale mnie podoba się kuchnia, fronty od szafek mają swój wyjątkowy charakter, który nadaje wnętrzu naprawdę fajny efekt i charakter!

  OdpowiedzUsuń
 3. W tym mieszkaniu zdecydowanie brakuje zieleni, kwiatów na parapetach. Kilka donic zdecydowanie ociepliłoby całe wnętrze :)

  p.s. bardzo ciekawy i inspirujący blog, gratuluję i pozdrawiam.
  Magda

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne kuchenne szafki, i w ogóle cała biało czarna kolorystyka jest świetna.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Ściana nad łóżkiem cudowna :). Sama bym sobie coś powiesiła, ale za każdym razem jak patrzę na takie zdjęcia, to się boję, że zapomnę, że coś wisi i uderzę w głowę ;).
  Mnie się również wydaje, że mieszkanie jest "zimne", być może dlatego, że okna są dość małe i zostaje sporo ścian. Szczególnie na zdjęciu z sofą :).
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnie natomiast to mieszkanie się bardzo podoba!Nie ma w nim zbędnych rzeczy, ale ja właśnie lubię takie minimalistyczne wnętrza, więc nie jest to obiektywna opinia.
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 7. Kuchnia taka troszkę niemoja... Reszta minimalistycznie, prosto i z gracją. Ściana nad łóżkiem również mi się podoba <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Dla mnie to mieszkanie jest idealne ...

  OdpowiedzUsuń
 9. Może i trochę chłodne, może ciężko byłoby w nim naprawdę mieszkać, bo nawet postawienie torby z zakupami mogłoby zburzyć efekt, ale te ptasie grafiki w salonie są piękne...

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciekawy i interesujący wpis :)

  OdpowiedzUsuń
 11. takie blogi to ja lubie! fajnie poczytać ciekawe wpisy

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo mi się wszystko podoba

  OdpowiedzUsuń

Instagram