BLOG: Porządki na Pinterest


Kochani, jesteśmy w połowie apetycznego projektu, oczywiście, tak jak wspominałam, jest to tylko projekt, ale nie wyobrażacie sobie ile dzięki niemu udało mi się odnaleźć inspiracji dla bloga. Dzięki wielu pytaniom powstało wiele pomysłów, które mam zamiar zastosować w przyszłości. Dziś o jednym z efektów ... 

Porządki na Pinterest. Podczas podsumowań kilku zadań zauważyłam, że mój profil na Pinterest jest nudy. Tak, jest nudny, nic na nim ciekawego się nie dzieje. kolejna inspiracja za inspiracją. Przeglądając Wasze komentarze, stwierdziłam, że pójdę w drugim kierunku i wzbogacę tematykę tablic o to, co: jest moim marzeniem, co mnie pasjonuje lub co chciałabym spróbować, co pasuje do mnie, a w końcu odzwierciedla mój charakter. Nie koniecznie musi to stricte wiązać się z tematyką bloga, blog jest częścią mnie i mojej osobowości. Dlaczego Pinterest nie może pełnić takiej funkcji?  

W ten sposób powstało kilka nowych tablic, na których zawieszam to, co powoduje u mnie bicie serca ( 1 ), to co spodoba mi się i już ( 3 ), czy tez to co chętnie chciałabym mieć ( 2 i 6 ). Dodatkowo pojawiła się tablica apetyczne wnętrze, w którą przypinam wszystko, co skojarzy mi się z blogiem ( 4 ), dzięki niej mogłam przygotować dla Was apetyczny moodboard. I na deser, zostawiam Wam słowa, które warto zapamiętać ( 5 ). Poza tym pozostawiłam kilka starych tablic, które uważam, że mogą być w tle nowości. Zachęcam Was do zrobienia takich jesiennych porządków. Niosą one bardzo dużo dobrego, co procentuje na Waszej pracy.

Co zauważyłam?

1. ... z chęcią zaglądam na Pinterest i przypinam nowe obrazki; 
2. .... odnajduję wiele nowych inspiracji i pomysłów na bloga; 
3. ... poznaje nowe, ciekawe miejsca w sieci;
4. ... 
5. ... jeszcze pozytywniej patrzę na przyszłość i plany z nią związane;


1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 

Ola z apetycznego wnętrza

5 komentarzy:

 1. I super! Dokładnie tak traktuję pinterest- nie musi być odzwierciedleniem bloga, jest moją prywatną skarbnicą pięknych zdjęć, które dotyczą rozmaitych sfer :) I takiej jak moja radości z przypinania życzę Tobie :) Miłego dnia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bo to jest tak - zawsze się człowiekowi nie chce porządkować takich rzeczy, a potem jest kupa roboty. Ale po ogarnięciu jest super :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Podchodziłam do porządków na Pinterest kilka razy. Naprawdę, to trudne zadanie... :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja cały czas szukam złotego środka, jak go odnajdę, to na pewno Wam wszystko opowiem! :)

   Usuń

Instagram