TREND: powrót do szkoły i ...


Przyznacie, że w ostatnich tygodniach trendem, a jednocześnie popularnym sloganem jest hasło: "witaj szkoło!". Pewnie wielu z Was marzyło o jednej rzeczy, która była bardzo pomocna w czasach szkolnych: indywidualne metalowe szafki. Czy komuś z Was udało się spełnić ten american dream? 

Jeśli nie, to obecnie ten trend wprost z amerykańskich produkcji, można mieć w siebie w domu. chyba jest wiele osób, które uwielbiają styl industrialny i vintage. Ja byłam tą szczęściarą, która miała swoją indywidualną szafkę w szkole. A teraz czekam już od miesiąca na mój metalowy kontenerek! Kiedy się doczekam, na pewno się pochwalę na blogu. W każdym razie ten meblowy akcent, chyba zawsze będzie mi się kojarzyć ze szkołą :)

1 / 2 / 3 / 4

Ola z apetycznego wnętrza

5 komentarzy:

 1. Biorę wszystkie szafki ze zdjęć ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo je lubię, choć nie miałam takich szafek w szkole. Mnie się bardziej kojarzą z szatnią sportową, albo w jakimś zakładzie pracy (no....ostatnio też były w zerówce u mojego synka).

  Lubię industrial i surowość materiału, można je genialnie wkomponować we wnętrza. Zresztą ikea swoje peesy też chyba wzorowała na tych szafkach.
  Ta z szufladkami świetna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. super :) ogadałam kiedyś Beverly Hills 90210 i żałowałam, że w PL szkołach nie mamy takich szafek :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Oh gdybym tylko coś takiego kiedyś znalazła lub dostała nie wahałabym się ani chwili żeby wstawić do domu :D

  OdpowiedzUsuń

Instagram