prosto, czysto, jak jeszcze?


Dziś na apetycznym profilu pokazałam Wam dwa ujęcia na kuchnię, od razu ją polubiliście! Dlatego zapraszam na więcej tego wnętrza w tym wpisie. Prócz kuchni domowe biuro i kilka detali ...  


Bardzo spodobała mi się ta kuchnia ze względu na jej minimum, a do tego wisienka na torcie w postaci kilku grafik. To dobry przykład na prostą kuchnię, o której pisałam kilka dni temu. Inne rozwiązanie, które zwróciło moją uwagę? Porządek w domowym biurze. Zobaczcie na system półek zastawionych magazynami. 
foto //

Ola z apetycznego wnętrza

8 komentarzy:

 1. Takie półeczki przydałyby się i mnie, chętnie zabieram tę inspirację :D

  OdpowiedzUsuń
 2. ogólnie na każdym zdjeciu porządek zachwyca :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A mnie ten porządek nie zachwyca. Bardzo na pokaz. Kółka deskorolki chyba zostały specjalnie na tę okazję wyczyszczonie. Nie wyobrażam sobie takiego opierania np. butów o ścianę. Grafika kobiety ciężarnej - nieco przerażająca, a jednak zastanawia i niezwykle zwraca uwagę. To na +

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ...być może deskorolka w tym wnętrzu nie jest przedmiotem użytkowym a wdekoratorskim i stąd jej wyeksponowanie w ten właśnie sposób.
   Katarzyna

   Usuń
 4. najlepsze półki pod oknami! jest duży +
  :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wnętrze urządzone w taki sposób to jest to! do tego trzeba jeszcze wszystkich sprawnie działających instalacji, zero awarii i żadnych problemów z cieknącym kranem czy niedziałającą wentylacją i można nie wychodzić z domu ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Plus za drewno i dużo dziennego światła w miejscu do pracy!

  OdpowiedzUsuń

Instagram