Jak stosować modę do dekoracji?


Zastanawialiście się kiedyś nad tym jak wykorzystać modę we wnętrzu, a może nie jesteście tego świadom, że tego typu dekoracja towarzyszy Wam na co dzień? Dziś chciałam poruszyć ten temat i podać kilka przykładów, jak wykorzystać modę jako "sztukę" we wnętrzu.

Czasem nieświadomie korzystamy z modowej dekoracji. Najczęściej pojawia się ona w sypialni, łazience czy przedpokoju.

S U K I E N K A  ze względu na kobiecy krój, delikatny materiał bądź zwiewność jest bardzo elegancką ozdobą, którą warto stosować w sypialni. Na przykład gdy planujemy w co ubrać się następnego dnia, taka dekoracja i plan na następny dzień w jednym, gdy zobaczymy go tuz po przebudzeniu, na pewno od razu wprawi nas w dobry nastrój od początku dnia. (pisałam o tym tu)

K A P E L U S Z  o tym pisałam już kilka razy, ostatnio wspominałam o dekoracji ściennej z kapelusza, ale nie tylko w takiej postaci jest on widoczny. Ja mam kapelusz w domu położony tak, aby jeszcze do niego coś włożyć do środka, jest oprawą innego przedmiotu. Co by nie szukać, nawet najprostsze przewieszenie kapelusza przez element meblowy jest dekoracją.

B U T Y szczególnie szpilki ... mają sobie pazur, ale też sa znakomitym symbolem kobiecości, stąd dekoracja w ich wykonaniu, to strzał w 10-tkę. Sama mam zawieszone buty obcasem w szafie w przedpokoju i zawsze otwierając ją pojawia się uśmiech i mimo, że nigdzie nie wychodzę od razu sięgam po but aby go tylko założyć i zdjąć ;) 

Ola z apetycznego wnętrza

5 komentarzy:

 1. kapeluszy to ja mam troche na scianach ;) a buty pochowane.. bo moje dziecko inaczej roznosiłoby je po calym domu ;) w sypialni na długim wieszaku sciennym nie raz wiszą moje sukienki :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatnio sporo o tym myślałam, niestety mój pokój się raczej nie nadaje na elegancki styl :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł, podoba nam się! :) Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
 4. przykład z kapeluszami jest dla mnie rewelacyjny! :) pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 5. W sumie jeśli chodzi o kapelusze do dekoracji to ja wolę je zdecydowanie mieć u siebie na głowie. Tym bardziej, że teraz mam nowy kapelusz z https://hatfactory.pl/pozostale-fasony/21-3461-pork-pie.html i jestem zdania, że w sumie taki kapelusz jest zbyt ładny aby go nie nosić.

  OdpowiedzUsuń

Instagram