Biuro w domu


Wymarzone domowe biuro? Ostatnio znalazłam jeden z takich przykładów i tak się składa, że jest to biuro polskiej projektantki, która prowadzi swoja pracownię w Wiedniu. Jeśli jesteście ciekawi, w jaki sposób przestrzeń może inspirować do pracy, to zobaczcie.

Domowe biuro musi zawierać dwie ważne cechy: KREATYWNOŚĆ + DOMOWOŚĆ Ta pierwsza powinna inspirować, podsuwać pomysły, zachęcać do pracy. Ta druga, przypominać, że Twoja praca, to jednocześnie pasja i sposób na życie. W ten sposób część przestrzeni, w domowym zakątku jest ostoją, w której możesz spędzać nawet całe dnie, tak jak w tym przypadku.
foto //

Ola z apetycznego wnętrza

19 komentarzy:

 1. Idealne biuro dla grafika ! Uwielbiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Marzy mi się takie biuro z prawdziwego zdarzenia :D Pozdrowienia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięęęękne! Marzy mi się takie! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. zrobię sobie takie pompony :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest i mój dywan też, papuguję!

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne biuro, ja także bym chciała coś takiego u siebie w domu. Zamierzam zwolnić się z pracy na etacie i zacząć własny biznes w domu jako freelancer, od dłuższego czasu dłubie jakieś zlecenia ale czas już przejść na swoje.

  OdpowiedzUsuń
 7. Podoba mi się to połączenie przestrzeni biurowej z domową atmosferą. Z jednej strony wszystko jest na miejscu i ergonomia pracy jest zapewniona a z drugiej mimo wszystko odczuć można domowy klimat. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. W takim kąciku, aż chce się pracować - pięknie! Sama marzę o domowym biurze i zaczytuje się w poradniki typu Jak urządzić biuro w domu? :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Żeby zrobić dobre biuro w domu trzeba mieć sporą wiedzę na temat użyteczności tego typu pomieszczeń. Ważne jest żeby było wygodne i nie rozpraszało nas niczym. Twój projekt bardzo mi się podoba, jest świetny!

  OdpowiedzUsuń
 10. 57 year old Graphic Designer Boigie Jesteco, hailing from Fort Saskatchewan enjoys watching movies like "Out of Towners, The" and Handball. Took a trip to Timbuktu and drives a Econoline E150. skocz do tych gosci

  OdpowiedzUsuń
 11. Domowe biura są ostatnio coraz bardziej popularne. Wystarczy do tego celu niewielkie pomieszczenie, odpowiednio umeblowane i wyposażone w niezbędne do pracy narzędzia. Niewielka ilość dekoracji może sprawić, że w takim biurze będzie się dużo przyjemniej pracować.

  OdpowiedzUsuń
 12. Biuro domowe powinno znajdować się w najbardziej cichym pomieszczeniu, gdyż hałasy będą nas rozpraszać. Dobrze jeśli mamy większe biurko nawet takie gamingowe, jak posiadają gracze komputerowi, a do tego koniecznie wygodny fotel i dobre oświetlenie.

  OdpowiedzUsuń
 13. W takim razie jeżeli szukacie dobrej jakości mebli biurowych do swojej firmy to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu https://amadio.pl/pol_m_Meble_Kontenerki-biurowe-188.html w którym będziecie mogli znaleźc optymalne rozwiązania w wersji metalowej stawiając na trwalość oraz funkcjonalność. Mam nadzieję, że efekt będzie pozytywny. A co sądzicie o meblach metalowych do biura? Jak spędza się w jednym miejscu 8h to stanowisko pracy musi być wygodne. Koniecznie o tym wszystkim sobie pamiętajcie, aby było wygodnie.

  OdpowiedzUsuń
 14. Bardzo pięknie urządzone pomieszczenie biurowe. Idealne do pracy dla grafika komputerowego, programisty czy twórcy stron internetowych. Inspirujące wnętrze sprzyja kreatywności.

  OdpowiedzUsuń
 15. Myślę właśnie nad aranżacją całej przestrzeni i zastanawia mnie taka kwestia, jak wykładzina w biurze. Nie wiem jeszcze po jakie propozycje sięgnąć, ale myślę, że oferta https://meble.lobos.pl/katalog-produktow/wykladziny jest dość ciekawa. Można znaleźć u nich produkty różnego rodzaju, które dopasujecie do biura.

  OdpowiedzUsuń
 16. Bardzo przydatny post pełen inspiracji. Jakiś czas temu założyłam własną firmę, którą prowadzę z mojego domu, więc muszę urządzić sobie jakieś domowe biuro, które umożliwi mi wygodne prowadzenie sprzedaży na ebayu.

  OdpowiedzUsuń

Instagram