Biuro w domu


Wymarzone domowe biuro? Ostatnio znalazłam jeden z takich przykładów i tak się składa, że jest to biuro polskiej projektantki, która prowadzi swoja pracownię w Wiedniu. Jeśli jesteście ciekawi, w jaki sposób przestrzeń może inspirować do pracy, to zobaczcie.

Domowe biuro musi zawierać dwie ważne cechy: KREATYWNOŚĆ + DOMOWOŚĆ Ta pierwsza powinna inspirować, podsuwać pomysły, zachęcać do pracy. Ta druga, przypominać, że Twoja praca, to jednocześnie pasja i sposób na życie. W ten sposób część przestrzeni, w domowym zakątku jest ostoją, w której możesz spędzać nawet całe dnie, tak jak w tym przypadku.
foto //

Ola z apetycznego wnętrza

13 komentarzy:

 1. Idealne biuro dla grafika ! Uwielbiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Marzy mi się takie biuro z prawdziwego zdarzenia :D Pozdrowienia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięęęękne! Marzy mi się takie! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. zrobię sobie takie pompony :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest i mój dywan też, papuguję!

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne biuro, ja także bym chciała coś takiego u siebie w domu. Zamierzam zwolnić się z pracy na etacie i zacząć własny biznes w domu jako freelancer, od dłuższego czasu dłubie jakieś zlecenia ale czas już przejść na swoje.

  OdpowiedzUsuń
 7. Podoba mi się to połączenie przestrzeni biurowej z domową atmosferą. Z jednej strony wszystko jest na miejscu i ergonomia pracy jest zapewniona a z drugiej mimo wszystko odczuć można domowy klimat. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. W takim kąciku, aż chce się pracować - pięknie! Sama marzę o domowym biurze i zaczytuje się w poradniki typu Jak urządzić biuro w domu? :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Żeby zrobić dobre biuro w domu trzeba mieć sporą wiedzę na temat użyteczności tego typu pomieszczeń. Ważne jest żeby było wygodne i nie rozpraszało nas niczym. Twój projekt bardzo mi się podoba, jest świetny!

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajnie napisane. Pozdrawiam i gratuluję.

  OdpowiedzUsuń

Instagram