Łazienka w mozaice


Mam zaplanowanych dla Was kilka postów, w których pojawiają się elementy natury. Dziś chcę Wam pokazać łazienkę, bardzo prostą, wykończoną mozaiką z kamienia. Jednak nie mozaika zwróciła moja uwagę ... 


Tylko zielone akcenty pojawiające się w pomieszczeniu. uwielbiam fotografie, które wykonuje Daniella Witte . Zawsze można odnaleźć na nich elementy natury. Podobnie jak w tej łazience. Kolejna rzecz, która zwróciła moją uwagę, to dobry przykład na to w jaki sposób budować łazienkę mozaiką. Zobaczcie, tu tylko ściany są w mozaice, może "aż", ale piszę "tylko" ponieważ pozostałe elementy, na mocno rozbudowanym tle są gładkie. Warto mieć to na uwadze planując swoje mieszkanie.

foto //

Ola z apetycznego wnętrza

16 komentarzy:

 1. oj, mozaika mi się marzy. Rodzice mojego K. mają i zakochałam się :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super łazienka. Bardzo podoba mi się pomysł doniczki z kwiatami w łazience, dzięki temu wnętrze zyskuje Eko styl ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie mozaika pojawi się na obudowie wanny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bajkowa łazienka.. a właściwie salon kąpielowy:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mamy! :) Tzn. planujemy, mozaika już zakupiona czeka w kartonikach, ale mój P. z tych mężczyzn "którzy jak obiecali, to zrobią, nie trzeba im przypominać co pół roku" :D, więc nie wiem, kiedy się tej mojej łazienki w pełni urody doczekam ;).
  Zdjęcia cudowne, widziałam już wcześniej i dziękuję za przypomnienie, takie moje klimaty na 1000% :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna mozaika i w cale nie pomniejsza pomieszczenia. Fajne rozwiązanie na umieszczenie ręczników we wnęce.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wygląda na prawdę elegancko! Wszystko zrobione z klasą i sprawia przyjemne wrażenie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawe rozwiązanie, zapraszam do siebie po takie i inne mozaiki kamienne.

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo ładna mozaika :). Ja osobiście jestem fankom koloru białego i jego odcieni więc ta aranżacja szczególnie przypadła mi do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 10. wnęka prysznicowa-marzenie! funkcjonalna i prosta

  OdpowiedzUsuń
 11. Piękna łazienka :) Biała mozaika sprawia, że pomieszczenie wygląda bardzo estetycznie. Mozaika w mojej łazience może nie wygląda aż tak naturalnie jak ta ze zdjęć, bo mam model crystal white rock 18 ze sklepu http://salonyhoff.pl możecie zobaczyć ;) Nie mieli niestety mozaiki, która pasowałaby na podłogę, więc dopasowałam do ścian płytki w odcieniu mokrej kredy :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Naprawdę niesamowita łazienka, czy raczej, jak ktoś wcześniej napisał, pokój kąpielowy wręcz! Bardzo podoba mi się ta mozaika tylko mam pytanie - to rzeczywiście są małe kafelki czy duże kafelki we wzorek malutkich (mam właśnie taką "mozaikę" w kuchni i niestety, u mnie odrobinę widać fugi pomiędzy poszczególnymi kafelkami).

  OdpowiedzUsuń
 13. Bardzo ładna, estetyczna łazienka. Pomysł z mozaiką godny powielenia. :)

  OdpowiedzUsuń
 14. 31 year-old Accounting Assistant IV Nikolas Murphy, hailing from Vanier enjoys watching movies like "Christmas Toy, The" and Painting. Took a trip to Archaeological Site of Cyrene and drives a Ferrari 375 MM Berlinetta. porada

  OdpowiedzUsuń
 15. Podoba mi się taka mozaika w łazience ale jej położenie musi zajmować sporo czasu.

  OdpowiedzUsuń

Instagram