APETYCZNY PROJEKT: ZADANIE 2


Na początku chciałam Wam bardzo podziękować za zaangażowanie i ogromną chęć wzięcia udziału w projekcie :) To kolejny dowód na to, jak można na Was polegać! Dziękuję Wam bardzo! A jak miło czytać tyle ciepłych przymiotników na temat mojego bloga, który tak naprawdę jest częścią mnie :)

Po pierwszym ćwiczeniu skorygowałam moją tablice inspiracji związaną z ApetycznymWnetrzem, którą sporządziłam przed rozpoczęciem projektu. Wybrałam z niej kilka obrazków, które chciałabym użyć do naszego Apetycznego MOODBOARDU, jednak jeszcze jest ich za dużo. Selekcja to ciężki proces, który potrafi trwać tygodniami. Moglibyśmy nieco rozbudować i podpiąć więcej skojarzeń na udostępnioną przeze mnie tablice na Pinterest, a następnie selekcjonować. Jednak przed nami jeszcze wiele zadań do wykonania, dlatego nieco skrócimy ten etap. Zapraszam do zadania, a klikając w obrazek przeniesiecie się do tablicy na Pinterest.

/ / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / /

Z A D A N I E 2:

Uzupełnijcie małą ankietę poniżej obrazków. Który obrazek jest według Was najbardziej Apetyczny?

/ jeśli uważasz, że któryś z obrazków nie pasuje do ApetycznegoWnetrza, proszę napisz w komentarzu dlaczego? /

/ / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / /


// 1 //
// 2 //
// 3 //
// 4 //
// 5 //
// 6 //
// 7 //
// 8 //
// 9 //


Który z obrazków pasuje do ApetycznegoWnetrza?

// foto //

Ola z apetycznego wnętrza

8 komentarzy:

 1. Ja Ci nie ułatwię, bo uważam, że pasuje każdy :) A który jest najbardziej apetyczny? Wszystko zależy od okoliczności. Teraz jest mi zimno, marzną mi stopy i marzę o swetrze i gorącym napoju, więc wybór pada na 5 i 4 :)
  Gdybym na to samo pytanie odpowiadała dziś rano zapewne wybrałabym 1 i 6, bo w takim miejscu i stylizacji chciałam wtedy być...
  Sama widzisz - ile okoliczności, ile potrzeb chwili tyle odpowiedzi ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moją uwagę przykuł obrazek nr 2 :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też w kontekście późnoletnich chłodnych poranków pomyślałam ciepło o milusich pasteowych sweterkach ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam bardzo podobne swetry i chyba sa one jedną z niewielu rzeczy, przez które lubię jesień ;)

   Usuń
 4. Zdecydowanie 9 :) Mam hopla na punkcie kolorów - zwłaszcza połączenia różowego z żółtym więc wybór nie mógł być inny. Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem! i ja uwielbiam Twoją kolorystykę, bo kojarzy mi się z moimi koralami ... one też są w takich kolorach :) dziekuję!

   Usuń
 5. Nie wiem dlaczego, ale najbardziej kojarzy mi się nr 8. Dlatego, że mam skojarzenie z czymś przyjemnym, miłym, przytulnym.

  OdpowiedzUsuń

Instagram