Apetyczne Wnętrze dla Dekornika [WYWIAD]


Już nie pamiętam co było pierwsze, czy obejrzałam jeden z odcinków cyklu Kobiecy Biznes w dzień Dobry TVN czy też odnalazłam w moich pierwszych komentarzach Dekornika, w każdym razie tak jak pisze Kasia, na pewno poznałyśmy się wirtualnie :) Kasia prowadzi pracownię graficzną Dekornik, jej życie wypełnia kolor i litery, a dokładnie praca, która jest ogromną pasją i tym co towarzyszy jej każdego dnia. Było mi bardzo miło, gdy ostatnio zaproponowała mi abym zagościła na łamach dekornika, w serii postów "Polka potrafi... blogować" i wypowiedziała się na kilka tematów związanych z Apetycznym Wnetrzem i blogowaniem. Jeśli jesteście ciakaw, co sądzę o blogosferze, w jakim kierunku zmierza Apetyczne Wnętrze i tak w ogóle jakie korzyści płyną z mojego blogowania ... Zapraszam Was do lektury!C o   s k ł o n i ł o   C i ę   d o   z a ł o ż e n i a   b l o g a  ? 
Jakiś czas temu pisałam o tym w moim cyklu LIFE LESSONS :) To był przypadek, długo szukałam pracy po studiach, postanowiłam złożyć podanie o dotacje na założenie działalności gospodarczej. Wiele znajomych przestrzegało mnie, że jeśli nie będę mieć odpowiednich dowodów na potrzebę mojego pomysłu, to nic z tego … gdzie najszybciej można zdobyć dowody? W sieci. Założyłam bloga i zaczęłam umieszczać w nim moje inspiracje. Po jakimś czasie pojawili się pierwsi czytelnicy, a z dnia na dzień ja coraz bardziej wciągałam się w blogosferę … Dotacje dostałam, ale odmówiłam ich przyjęcia, bo w między czasie dostałam pracę. Przy blogu i moich czytelnikach jestem wierna do dziś i nie zamierzam nikogo zostawiać ;)

C o   C i ę   m o t y w u j e  ?  
Zawsze byłam osobą, która jeśli wyznaczyła sobie jakiś cel lub podjęła się jakiegoś wyzwania, to dążyła do niego choćby nie wiem co (zazdroszczę! - przypis Dekornika). W blogowaniu nic tak nie motywuje jak czytelnicy.

J a k i   b y ł   n a j w i ę k s z y   s u k c e s   T w o j e g o   b l o g a  ?
( ... )a z Kasią, mam nadzieję spotkamy się niebawem na kawie, bo jak się okazało, pracujemy dwa kroki od siebie :)

foto //

Ola z apetycznego wnętrza

7 komentarzy:

 1. nic tylko pogratulować. Więc GRATULACJE :)

  OdpowiedzUsuń
 2. to ja lecę czytać ciąg dalszy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też mam nadzieję, że się spotkamy. Fajnie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Olu konkretna z Ciebie babka :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Olu jesteś bardzo pozytywną osobą, zaglądam na Twojego bloga od dłuższego czasu, widać ile serca wkładasz w tego bloga:) tak trzymaj :) w wywiadzie wspominasz o studiach podyplomowych, mogę zapytać jaki kierunek kończysz? zaciekawił mnie temat pracy dyplomowej, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję bardzo :) jaki kierunek? zarządzanie projektami :)

   Usuń

Instagram