Zaciszny dom letniskowy


Kto marzy o domku letniskowym? Łapka w górę. Pewnie wielu z Was, a Ci którzy są już posiadaczami, to grono szczęściarzy. Znalazłam małą chatkę, ale jak bardzo przytulną. Jak bardzo chciałabym się teraz tam znaleźć ... 

Prezentowane często w sieci małe domy letniskowe, są znakomitymi przykładami na to, że aby wypocząć nie potrzebujemy worka pieniędzy, a już nawet olbrzymiej willi w scenerii niczym z Hollywood. Małe zaciszne zakątki mogą dać nam więcej niż głośny kurort, do którego przybywają wszyscy. ta chatka zachęca do przyjazdu i zamknięcia się w oddali miasta ...
foto // 

Ola z apetycznego wnętrza

17 komentarzy:

 1. ale mega :) i wszędzie drewno, a jednak kolor biało-czarny, ah

  OdpowiedzUsuń
 2. A to link do bloga właścicielki jeśli ktoś zainteresowany ;)
  http://hullaannuhurmaannu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Najbardziej spodobał mi się biały stoliczek i krzesełka! Jest wyjątkowo urokliwy!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. zawsze marzyłam o takim domku letniskowym nad jakimś uroczym jeziorkiem :))


  www.cudnemeble.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. W takich pomieszczeniach nic nie rozprasza i można oddać się marzeniom, czytaniu i wypoczywaniu:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie ukrywam, że coraz częściej interesuję się takim rozwiązaniem, jak fotowoltaika. W takim domku również może się świetnie sprawdzić. Co możecie polecić? Znacie jakieś konkretne firmy? Może pomorskaenergiaeko.pl , jeśli ktoś mieszka w okolicy. Korzystanie z takich opcji, jeśli chodzi o ekologiczne rozwiązania i oszczędności to dobry pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 8. Mikrofalowniki fotowoltaiczne stanowią kluczowy element instalacji PV. Odpowiadają za przekształcenie prądu stałego generowanego przez panele fotowoltaiczne na prąd przemienny, który można wykorzystać w gospodarstwie domowym lub przemysłowym. Dzięki swoim zaawansowanym funkcjom, takim jak monitoring pracy i optymalizacja wydajności, mikrofalowniki zapewniają efektywną konwersję energii słonecznej. To istotne, aby maksymalnie wykorzystać potencjał źródła odnawialnej energii.

  OdpowiedzUsuń
 9. Z pomocą firm takich jak Fiberlink Fotowoltaika, możliwe jest znalezienie odpowiedniego systemu fotowoltaicznego dla swoich potrzeb i zainstalowanie go szybko i sprawnie. Systemy fotowoltaiczne są stosunkowo łatwe w instalacji i utrzymaniu, i mogą zapewnić stałe dostawy energii elektrycznej przez lata.

  OdpowiedzUsuń
 10. A jak to widzicie - https://energetyczni.pl/ ? Polecam poczytać, sporo porad związanych z instalacjami. Ale wiadomo, że to jest temat, który wymaga ogromnego doświadczenia.

  OdpowiedzUsuń
 11. Klimatyzacje Kraków oferują nowoczesne systemy chłodzenia, które zapewniają komfort termiczny w domach, biurach i innych obiektach. Nowoczesne klimatyzatory charakteryzują się wysoką efektywnością energetyczną, cichą pracą oraz estetycznym designem, co sprawia, że są idealnym rozwiązaniem do każdego wnętrza. W Krakowie dostępne są kompleksowe usługi obejmujące doradztwo, instalację oraz serwis systemów klimatyzacyjnych. Profesjonalna obsługa i wysokiej jakości urządzenia gwarantują optymalne warunki termiczne przez cały rok, zarówno latem, jak i zimą.

  OdpowiedzUsuń

Instagram