letni Dom, jak ze snu


Będę mieć kiedyś taki dom i tam zorganizuję wielki obiad blogerów. Tak, teraz nie żartuję. Jeśli ktoś widziałby w sprzedaży taką hacjendę, to proszę o kontakt. chyba wielu z nas marzy o takim miejscu, a jak jest w środku? nie będę Was zatrzymywać, bo pewnie jesteście ciekaw ...

Prostota i jednocześnie przytulność tego miejsca zachęca do przebywania w nim. moją uwagę zwróciła tu mała kuchnia, której szafki zostały przyozdobione zasłonkami. Mały rzecz, a ile wprowadziła zmian. inne miejsce to zewnętrzny prysznic, w takie upały wielu z nas rozgląda się za czymś do schłodzenia i nie mam tu na myśli tylko szklanki zimnej wody. Cóż będę więcej pisać, jest tu pięknie i chyba gdyby ten dom był na sprzedaż wielu z nas by się o niego pobiło :)


foto // 

Ola z apetycznego wnętrza

11 komentarzy:

 1. Cudowny, wakacyjny nastrój. Chętnie bym Cię tam odwiedziła :)
  Marta

  OdpowiedzUsuń
 2. Z takiego snu nie chciałabym sie obudzic :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny domek, a balustrada, którą widać zza sypialni urzekła mnie baaaardzo! Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Prosty i dzięki temu przepiękny. Okno w sypialni <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Poszukuje bloga, gdzie jakiś czas temu polecano okna szczecin . Jeśli dobrze trafiłem proszę o informację, ponieważ mam kilka pytań :) Jeśli nie to przepraszam i pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Z przyjemnością spędziłabym tam nie jedne wakacje :) Każdy szczegół jest tak dopracowany, że aż miło się patrzy. A ten taras... rzeczywiście wakacyjny sen :).

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetnie napisane. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń

Instagram