MOJE PROJEKTY: Ti-i-kofi 1


Jak wspominałam, na blogu będzie pojawiać się coraz więcej mnie. Apetyczny projekt miał rozpocząć tą część, która jest nie związana dosłownie z moją osobą, ale z moją pracą i bieżącymi projektami. dziś chciałam rozpocząć nowy cykl: KROK po KROKU, czyli etapy projektu, który teraz realizuję. Zaczniemy od pracy, którą ostatnio się zajmowałam i już nie mogę doczekać się jej kolejnych etapów... 

Moodboard to pierwszy etap każdego projektu, aby zobaczyć ostateczny efekt musimy jednak przejść przez wiele mniejszych części, które pozwolą mi poznać oczekiwania i założenia miejsca. Oczywiście, aby pomóc w poszukiwaniach służą mi odpowiednie, kreatywne kwestionariusze z zadaniami podobnymi do tych, które sami możecie doświadczyć podczas ApetycznegoProjektu. Pytania, czasem śmieszne, czasem bardzo niespodziewane wprowadzają nas na wspólną drogę i wyznaczają odpowiednie cele.

J a k   b y ł o   w   t y m   p r z y p a d k u  ?

 C O  ? 
Moodboard dotyczy projektu piekarnio-kawiarni, która jak sama funkcja wskazuje, będzie kojarzona z miejscem wypełnionym wszystkim co: naturalne, ciepłe, smaczne, tradycyjne,  

 K T O  ?
Ze względu na to, że miejsce lokalu jest przewidywane przy mocno uczęszczanej ulicy, której towarzyszy targowisko, odbiorcą ma być każdy, nie ma określonej grupy docelowej. Jednak wnętrze ma zachęcać do uchwycenia małych przyjemności, kęsów pysznego i świeżego pieczywa, którego zapach będzie się roznosił daleko stąd i przyciągał przechodniów.

 J A K  ?
Wnętrze ma być lekko surowe, nawiązujące do surowego ziarna, stąd pojawi się w nim dużo surowego drewna z odzysku. Na zewnątrz planowany jest podest z kilkoma stolikami i miejscami, do włączenia się w życie ulicy. kolor pojawi się jako akcent: mocny odcień żółtego i jako wisienka na torcie odrobina turkusu.

Już za niedługo kolejne etapy projektu :)od lewego górnego narożnika: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7  

Ola z apetycznego wnętrza

10 komentarzy:

 1. Cudowny projekt! Czekam niecierpliwie na efekty :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa jestem efektów i to bardzo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. chyba "odbiorcą"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, tak, dziękuję. Wcześniej pisałam w liczbie mnogiej i nie skasowałam zdania zupełnie. dzięki :)

   Usuń
 4. no proszę :) w takim razie czekam i z wielką radością czekam na efekt końcowy :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oj, zobaczymy czy będzie efekt końcowy, bo projekt bierze udział w staraniu o dotacje ... a czy się uda je otrzymać? to od tego zalezy jego istnienie.

   Usuń
 5. smakowicie i pięknie w jednym :)

  OdpowiedzUsuń
 6. super, jak na zawodowca przystało. :) Pozdrawiam http://karo-dekor.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Najwspanialsze wnętrza dla piekarni to właśnie takie surowe drewno, bielone surowe cegły i dla kontrastu ciemne ściany - tradycyjnie, ale i nowocześnie. Jasna podłoga. Dekoracje ze szkła, metalu, prawdziwe rośliny (proponowałabym zamiokulkasy z błyszczącymi efektownymi liśćmi). Rozmarzyłam się i sama chciałabym taką sobie urządzić! :D Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 8. fajne połącznie i ... już czuje te ...smaki :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram