Dekoracyjny kąt w łazience


Jak wyobrażacie sobie dekorację w łazience? Na półce, na parapecie, przy umywalce ... Ja pamiętam jeszcze z dzieciństwa miejsce, które zawsze wydawało mi się wyjątkowe. Nie powiem Wam obecnie dlaczego, bo sama nie wiem. Pewnie dlatego, że było nietypowe ... Dziś uważam, że to idealne miejsce na dekorację w łazience.

Półka, deska, kratka, która jest umieszczona na wannie. Ma ktoś teraz taką? A może wiecie jak się ten element nazywa? Pamiętam, że gdy byłam mała i kąpałam się w wannie, zawsze chciałam aby owa półka pozostała na wannie, mama chciała aby mi nie przeszkadzała i przekładała ją w inne miejsce. Dla mnie to było coś wyjątkowego: raz wyobrażałam sobie, że jest panią w sklepie i to lada i sprzedaję wszystko co na niej się znajduje, a innym razem uwielbiałam ściągać wszystkie elementy, które się tam znajdowały, myłam półkę i układałam po swojemu. To było ciekawe zajęcie podczas kąpieli! Dziś gdy przypomniało mi o tym jedno zdjęcie, znalezione przypadkiem na Pinterest, stwierdzam, że to idealny kąt i miejsce do dekoracji łazienki. Co Wy na to?
1 / 2 / 3

Ola z apetycznego wnętrza

4 komentarze:

 1. Taka półka na wannie to jest to, ale kwiatka z ziemią bym tam nie stawiała. Ja też pamiętam takie półeczki gdzie można było poukładać mydełka, gąbeczki i kaczuszki, hihii

  OdpowiedzUsuń
 2. Pamiętam takie półeczki na wannę z dzieciństwa, zawsze chciałam mieć taką :)
  Pozdrawiam!
  marta

  OdpowiedzUsuń
 3. Dekoracje w łazience wyglądają bardzo ładnie, niestety w przypadku kąpieli moich maluchów z reguły wszystkie przedmioty stojące na wannie i w jej zasięgu, lądują z pluskiem w wodzie. Zanim zacznę dekorować łazienkę poczekam chyba te 5 lat, żeby dzieciaki trochę podrosły ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. drabina jako wieszak - fajny pomysł

  OdpowiedzUsuń

Instagram