Dekoracja ściany


Co można kolekcjonować i jednocześnie pięknie eksponować na ścianie? jak się okazuje są rożne sposoby na zadziwiające hobby...

Niedawno pisałam o kapeluszach, był to naprawdę letni akcent. Ktoś wraca z podrózy, a może dopiero się w nią przygotowuje? Kapelusz zawsze kojarzy się z latem. dziś o nieco innych, ale także nietypowych dekoracjach. Co powiecie na kolekcjonowanie koszy? Albo inaczej ... galeria luster? Nie wiem czy dobrze czułabym się w pomieszczeniu, domowym na dodatek, gdzie cała jedna ściana jest wypełniona lustrami. 


1 / 2 / 3 / 4 / 5

Ola z apetycznego wnętrza

9 komentarzy:

 1. urok, nic dodac nic ująć :D UROK

  OdpowiedzUsuń
 2. Lustra na ścianie to absolutnie mój faworyt, "tworzą" wnętrze!
  Pozdrawiam, IglowasInteriors.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaczyna podobać mi się dekoracja z luster w różnych formatach. Chyba będę się do niej przymierzać na swojej ścianie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie te plecione koszyki są super.

  OdpowiedzUsuń
 5. Poza pierwszym i drugim zdjęciem, reszta pomysłów mi się nie podoba. Nie lubię staroci, np. jak te talerze czy patelnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. muszę przyznać, że bardzo oryginalne są te dekoracje ścian - czego to człowiek nie wymyśli prawda ?:) choć jak o mnie chodzi to najbardziej lubię pomieszczenia udekorowane takimi obrazami malowanymi na płótnie - https://www.artlux.sklep.pl/ , mają najwięcej w sobie uroku. choć też zauważyłam że tapety wracają do łask, w sumie tak na jedną ścianę dać tapetę i resztę pomalować to również nie taki zły pomysł. ale wówczas też powiesiłabym choć jeden obraz by dopełnić całości :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram