letnie skojarzenia: wakacje vintage


Nie mogłam się powstrzymać, dlatego dziś kolejny wakacyjny wpis. Każdy z nas kojarzy sobie przyczepę kempingową jako letni dom podczas wyjazdu, w tym przypadku jest nieco inaczej ... Jak inaczej może zostać wykorzystana przyczepa kempingowa? Może jako styl życia, niekoniecznie koczowniczy, ale wakacyjny? :)

Uwielbiam sklepy POP-UP, kojarzą mi się właśnie z wakacjami. Niestety nasz klimat nie pozwala nam na częste korzystanie z tego rodzaju usług, dlatego lato czy ciepła wiosna jest chyba najlepszą porą. Tu, pewna para wpadła na pomysł, aby lato spędzić podróżując jednak przy okazji pracując.  O swoich wyjazdach informują na blogu, stronie internetowej, fanpage'u, a także instagramie. Niestety, obecnie przemierzają tylko Stany Zjednoczone, ale może kiedyś postanowią wyjechać za ocean? Kto wie ... w każdym razie ich sklep jest bardzo przytulny :)

foto //

Ola z apetycznego wnętrza

7 komentarzy:

 1. Wow! Przyczepa na sklep? Świetny pomysł! Podziwiam tak kreatywnych ludzi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiedziałam, że coś takiego istnieje :) Mnie przyczepa kojarzy się z dzieciństwem, pamiętam wakacyjny luz i beztroskę :)
  pozdrawiam
  marta

  OdpowiedzUsuń
 3. osobiście nie przepadam za takimi wnętrzami, ale muszę przyznać, że jest niezwykle klimatycznie i ma swój urok :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mamy wybrane atrakcje dla dzieci w Karpaczu, w sensie - https://www.lesnydwor.karpacz.pl/lesny-dwor/wydarzenia/atrakcje-dla-dzieci-w-karpaczu A co jeszcze polecacie w okolicy? Coś pozytywnie zaskakującego?

  OdpowiedzUsuń

Instagram