Kapelusz, kapeluszowi nierówny


Pamiętacie jak pisałam o słomianych ozdobach na ścianie? Dziś będzie letnie wydanie, bo dlaczego by nie zawiesić kapelusza tuz na łóżkiem lub w holu nad schodami? To chyba super element z podróży lub charakterystyczny dla danego domu. 
1 / 2 / 3 / 4 / 5 

Ola z apetycznego wnętrza

18 komentarzy:

 1. Ola ja uwielbiam takie letnie ozdoby na ścianach! już od dawna myślę o takich kapeluszach na ścianie nad łóżkiem :) bajka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Pasuje do letniego domku nad woda...;))
  W blokowisku niekoniecznie bym to widziala ]

  OdpowiedzUsuń
 3. uwielbiam :) u mnie wiszą w przedpokoju, na balkonie i ostatnio w sypialni te które używa maż na codzien ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Metalowe stelaże meblowe najwyższej jakości kupiłem w Janpol i nie żałuję.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super artykuł. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Oczywiście jeśli chodzi o kapelusze to one są bardzo różne i moim zdaniem są piękne. Ja kupuję takie kapelusze w https://www.sterkowski.pl/ i jestem zdania, że jak najbardziej warto jest je mieć i nosić.

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny wpis. Jestem pod wrażeniem.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wygląda to super. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja jestem bardzo zadowolony, że kapelusze wracają do łask i moim zdaniem warto jest je mieć. Tym bardziej, że jeszcze jak mamy fajne pudła na kapelusze https://hatfactory.pl/pudelka-na-kapelusze/483-3643-pudelko-na-kapelusz-kartonowe-czarne.html to jestem zdania, że wtedy już taki komplet to świetna sprawa.

  OdpowiedzUsuń
 10. Tak to prawda, wystarczy spojrzeć tu https://versoli.pl/pl/31-kapelusze-i-czapki , by się przekonać jak duża jest różnorodność w czapkach i kapeluszach. Ja osobiście uwielbiam! Generalnie nie wyobrażam sobie codziennej stylizacji bez jakiegoś takiego dodatku, jak nie szal czy apaszka to kapelusik - coś w każdym razie musi być. A teraz na lato jak znalazł, na ten skwar to wyjść nie można bez zakrycia głowy, bo się słabo wręcz robi. Również tak macie?

  OdpowiedzUsuń
 11. Super artykuł. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo ciekawie to zostało opisane. Będę tu zaglądać.

  OdpowiedzUsuń
 13. 30 yrs old Nuclear Power Engineer Valery Gaylord, hailing from Westmount enjoys watching movies like "Time That Remains, The" and Dance. Took a trip to Madara Rider and drives a Delahaye 135 Competition Court Torpedo Roadster. na stronie internetowej

  OdpowiedzUsuń

Instagram