APETYCZNE KADRY 5


Co u mnie słychać? Przecież jesteście na bieżąco ;) mamy weekend, więc małe podsumowanie ostatnich chwil za pomocą apetycznych kadrów, jednak powiem tak: dużo się dzieje, dlatego to mała rozgrzewka. Weekend mam pracowity, bo czeka mnie ... o tym jutro na Instagramie, a tu to co było i to co zapowiada coś co będzie ... 

1. Ostatnio często bywam na Muranowie, to naprawdę bardzo ciekawa okolica, z resztą kręcą tam wiele filmów i seriali. W weekend planuję wybrać się w te okolice i znaleźć dla Was kilka perełek i akcentów w architekturze ... Idąc z Muranowa lub w jego kierunku mijam H A L E  M I R O W S K Ą, lubię takie połączenie tradycji ze współczesnością.

2. Taki spontaniczny kadr na mój parapet, a na nim ... stare wizytówki i moje U K O C H A N E  R A D I O, stare jak świat, ale jeździ ze mną wszędzie, mieszka wszędzie i co najważniejsze ... jest bardzo wygodne, bo chodzi także za mną do kuchni, łazienki czy do przedpokoju ;) Macie takie swoje nieodłączne przedmioty?

3. Bardzo się cieszę, że mieszkając w Warszawie, mogę częściej odwiedzać moje rodzinne strony. W domu jestem co dwa tygodnie i zawsze spacerując jedną z górek uwielbiam podziwiać nasze piękne  B E S K I D Y ... niestety, ostatnio trochę zawiódł mnie ten widok, który w środku lata wygląda na nieco jesienny.4. Przez Z U P E Ł N Y  P R Z Y P A D E K  zrobiłam to zdjęcie, chowając tablet do torebki. Później, przeglądając zdjęcia w domu stwierdziłam, że nawet coś w tym jest ;) a może posadzka w takim wzorze pasowałaby do tego miejsca?

5. Dwa tygodnie temu w weekend odwiedziłam po raz już kolejny bardzo sympatyczne miejsce, które kojarzy mi się z pewnymi wiekowymi perfumami, B Y Ć  M O Ż E. A więcej o nim już niebawem na blogu.

6. Zadałam Wam pytanie, kojarzycie to miejsce? na pewno tak! :) Już nie mogę doczekać się kolejnej serii Prawa Agaty.

Chcecie widzieć więcej? zapraszam na Instagram :)

Ola z apetycznego wnętrza

7 komentarzy:

  1. ja też czekam na Agatę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ależ świetne, oryginalnie uchwycone kadry:)) Cieszę się bardzo, że tu do Ciebie trafiłam, niesamowicie klimatyczne miejsce tworzysz:) Pozdrawiam Cię słonecznie.

    http://my-homeonthehill.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Instagram