taki przedpokój mogłabym mieć!


Tak, to jest miejsce, które przywita gości i mnie gdy wrócę zmęczona z pracy. Wielokrotnie pisałam o znaczeniu strefy wejściowej do naszego domu, musi mieć "to coś". Natknęłam się na powyższe zdjęcie i stwierdziłam, że zamieszczę kilka inspirujących przedpokoi, a nuż niebawem coś zrobię ze swoim i Wam się pochwalę. 


1 / 2 / 3 / 4 

Ola z apetycznego wnętrza

18 komentarzy:

 1. pierwszy z wielkim plusem, trochę za dużo jak dla mnie dzieje się na półkach, ale kompozycyjnie super.
  pozostałe trzy biorę takie jakie są :)
  mam taką samą półkę jak na ostatnim zdjęciu, czeka na odrestaurowanie :) lada moment lada dzień ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla mnie najlepszy jest trzeci! Na pierwszym nie wyobrazam sobie scierania kurzu z półek ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwszy przedpokoj bylby ok, ale polki do wymiany lub tez chociaz gorne wywalic, dol ujednolicic np jakimis walizkami, pudlami...
  Ostatni jest sliczny, komodka idealna i do mojego przedpokoju:),. Lustro jest tez super, jak u babci, ale mnie sie takie rzeczy bardzo podobaja.:)
  Zgadzam sie,ze przedpokoj powinien robic dobre wrazenie, tozto wizytowka domu. Te na zdjeciach dosc odbiegaja od naszego, przede wszystkim paleta barw ( nasz jest dosc ciemny), sle biale sciany uwielbiam. Daja szerokie pole manewru i wrazenie przestrzeni,.

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja w pierwszym bym nic nie zmieniała!

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę, że ja też nie pogniewałabym się na taki przedpokój! Szczególnie ten na drugim zdjęciu!

  OdpowiedzUsuń
 6. Już widzę te białe ściany po wytrzepaniu się mojego psa po spacerze :D Mycie ścian 3-4 razy dziennie - dziękuję, podstoję. Choć wszystkie śliczne lubię kolorowe przedpokoje.

  OdpowiedzUsuń
 7. A ja nie tylko mogłabym mieć taki przedpokój, ale mogłabym w nim zamieszkać:). Przepiękne są te aranżacje, myślę, że za mało osób docenia to, jak ważne jest pierwsze wrażenie po wejściu do mieszkania i to, że przedpokój to taka nasza wizytówka. A jak odwiedzam kolejnych znajomych, którym nie chciało się demontować odziedziczonej po poprzednikach boazerii w korytarzy, to chce mi się krzyczeń.

  OdpowiedzUsuń
 8. Pierwszy jest idealny. Podobny plus krótką poradę o urządzaniu znajdzie na http://wizjadomu.pl/1990/jak-urzadzic-waski-i-maly-przedpokoj/.

  OdpowiedzUsuń
 9. Pierwszy jest idealny. Podobny plus krótką poradę o urządzaniu znajdzie na http://wizjadomu.pl/1990/jak-urzadzic-waski-i-maly-przedpokoj/.

  OdpowiedzUsuń
 10. Nawet niewielki przedpokój może zyskać dodatkowe "metry" gdy się go odpowiednio urządzi. Na zdjęciach widać jak jasne barwy optycznie powiększają przestrzeń i od razu pomieszczenia wydają się bardziej przestronne.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja mam jeszcze wejście na gorę i marzą mi się schody razem z balustradą szklaną i właśnie o takim wnętrzu myślę dla siebie. Sprawdzam różne oferty i jak najbardziej z nich korzystam, ale chyba najciekawsze rozwiązanie można znaleźć w ofercie https://salgat.pl/ Firma porządna, bardzo dobra jakość, no i aranżacje, które mi się podobają, a to przecież najważniejsze. Konkretnego zarysu jeszcze nie mam, ale z pewnością w najbliższym czasie konkretne projekty już się pojawią. Już nie mogę się doczekać, aż wszystko będzie wykończone w taki sposób, jak tylko chcemy.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ciekawy i inspirujący wpis

  OdpowiedzUsuń
 13. To prawda. Wszystko tutaj wygląda doskonale

  OdpowiedzUsuń

Instagram