Przestronne niewielkie mieszkanie


Tu jest kolorowo i z charakterem, a ilość poduszek na sofie wręcz zaprasza do przytulenia się. Spodobało mi się to wnętrze, ponieważ znalazłam w nim wiele elementów, które wykorzystam w moim. Niestety cały czas ubolewam, że nie mogę zawiesić ani jednego obrazu na ścianie ... pozostaje mi ich oparcie ;)

Szeroki parapet, śliczna wnęka okienna z widokiem na zieleń oraz sympatyczny kąt w kuchni. Wszystko mimo tej wszędobylskiej bieli nie jest tu chłodno, wszystko równoważą tkaniny i puchate dodatki, na przykład dywan przy sofie. 

foto //

Ola z apetycznego wnętrza

6 komentarzy:

 1. Moje pierwsze skojarzenie: w tym mieszkaniu naprawdę ktoś mieszka ;-) Tyle jest teraz wygladzonych, sztucznych styliza cji, a tu znalazlam wnętrze do którego chcialoby się wejść i zamieszkać. Moje kolory, moje klimaty. Super. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. piękna podłoga w sypialni! :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię multum poduszek :) łóżko w sypialni także mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wnętrze bardzo przytulne, poduchy dodają jeszcze klimatu ! Super, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Kurcze, znów wrzuciłam te same zdjęcia do siebie, bez świadomości, że już się gdzieś w naszym polskim blogowym światku pojawiły :( Nie lubię tak!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ależ przestronne wnętrza :) Wystrój doskonale by pasował do naszego domu. Oglądałam już wiele różnych rozwiązań ale te mi najbardziej wpadły w oko. Poza tym i tak będę musiała skorzystać z porad specjalistów https://projektowanie-wnetrz-online.pl/aranzacje .

  OdpowiedzUsuń

Instagram