POLSKIE SMAKI: NATURAL BORN DESIGNNatural Born Design, poznałam podczas festiwalu Targi Rzeczy Ładnych, dlatego nie mogło ich zabraknąć w Polskich Smakach. Jeśli jesteście miłośnikami nietypowych elementów codziennego użytku, a szczególnie betonu i lekkich materiałów, koniecznie musicie poznać te projekty.

Czym i dla kogo jest Natural Born Design?
Natural Born Design to kooperacja trzech niezależnych kobiet. Delfina Petkow {design i grafika} Ania Szuflicka {design i architektura wnętrz} oraz Zuza Kuczbajska {management & art coaching} postanowiły zrobić coś razem i nie skończyło się na jednym projekcie. Tak powstało nieformalne studio projektowe, które funkcjonuje od ponad roku i systematycznie się rozwija. Pod szyldem Natural Born Design pojawiają się kolejne produkty; lampy, zegary, betonowe gadżety...Jakich materiałów używacie przy tworzeniu?
Wszystkie nasze produkty wykonane są z nietypowych – jak na tego typu projekty – materiałów; lampy z tyveku lub betonu, betonowe zegarki, innowacyjne torby- siedziska z pianki polietylenowej.

Nad czym obecnie pracujecie?
Projekt Sea – City – Forest to seria maxi toreb miejskich, które w łatwy i zabawny sposób zmieniają się w siedziska, przydatne w zabieganym mieście, na plaży i na zielonej łączce... Projekt powstał specjalnie na festiwal Gdynia Design Days i tam będzie miał swoją premierę 4 lipca.
Gdzie mogą Was znaleźć moi czytelnicy?
Serdecznie wszystkich zapraszamy na wernisaż wystawy głównej festiwalu Gdynia Design Days w Centrum Designu Gdynia 4 lipca 2014! Poza tym polecamy naszą stronę www.naturalborndesign.pl no i często możemy się spotkać osobiście na najlepszych targach designu w Warszawie i innych miastach.

Gdzie w Waszych domach można znaleźć wasze realizacje?
Delfina w kuchni nad stołem roboczym zawiesiła Big Mamę ICEBERG i świetnie jej świeci... tj. służy. Poza tym nasze domy są pełne prototypów, które sprawdzamy nieustannie „ na własnej skórze”, po to żeby ulepszyć projekt finalny i sprzedać dobry produkt.


Natural Born Design w wersji "apetycznej", jak by wyglądał? :)
Nasze projekty zawsze są apetyczne, w końcu to zmysłowy kobiecy design!


NATURAL BORN DESIGN

Ola z apetycznego wnętrza

7 komentarzy:

 1. W takim razie jeszcze bardziej niecierpliwie przebieram nóżkami przed Gdynia design days :)

  OdpowiedzUsuń
 2. rewelacyjna lampa i magnesy - kocham beton :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. prawda, że mimo tej surowości, potrafią się zadomowić? :)

   Usuń
 3. Uwielbiam takie surowe formy. Kolejna marka, którą trzeba poznać bliżej.

  OdpowiedzUsuń
 4. dzięki "Polskim smakom" mamy możliwość poznania świetnych artystów - Natural Born Design od razu dodaje do listy obserwowanych - świetny design i pomysły!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję Marta :) bardzo mi miło, że polskie smaki mają swoją wartość w blogosferze :)

   Usuń

Instagram