obrazy i ściany


Na tych przykładach zdecydowanie obrazy wygrywają ze ścianą! Moda na zapełnianie ścian rośnie w siłę, już nie tylko przez umieszczanie na nich obrazków czy galerii ramek, ale także pomiędzy przedmiotów lub luster, takie chochliki lub wisienki, jak kto woli.

Wielu nie decyduje się na taki sposób dekoracji, ponieważ obawia się, że piękna gładka ściana zostanie zniszczona po zaakcentowaniu w niej masy gwoździ. Jednak z drugiej strony trzeba uważać. Taka ozdoba może optycznie zmniejszyć wnętrze, dlatego warto stosować je na fragmencie ściany lub na krótkiej ścianie w długim pomieszczeniu. 


1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6

Ola z apetycznego wnętrza

6 komentarzy:

 1. Wow, a ja myślałam, ze moja kolekcja obrazów jest wyjątkowa, a tu proszę,powyższe zdjęcia zabiły mój optymizm. Przepięknie to wygląda,uwielbiam obrazy, bo pozwalają tanio i szybko ożywić ściany i wprowadzić wyjątkowy styl i nastrój. Stom minimalistycznym, pustym ścianom!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczególnie podoba mi się ostatnie zdjęcie, i trudno mi sobie wyobrazić to pomieszczenie bez tych zdjęć na ścianie.
  Pozdrawiam:)
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi sie, ze w tym przypadku obrazy bardzo pomagaja optycznie dopasowac wnetrze. Jest wrazeniowo nizsze :)

   Usuń
 3. Pisać do skutku, aż się ludzie nauczą....

  OdpowiedzUsuń
 4. Obrazy zawsze optycznie powiększają wnętrza. Szczególnie jeśli wybierzemy krajobraz bądź zdjęcie z jakiejś sesji w plenerze. Ogólnie rzecz biorąc aktualnie zdjęcia na jednej ścianie w pomieszczeniu są bardzo modne, aczkolwiek należy pamiętać, że we wszystkim trzeba zachować umiar :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Podpowiem wam pewien pomysł, który ostatnio wpadłem. Drukuję obrazy w punkt ksero w Reprotechnice. Wychodzą dużo taniej a różnicy miedzy takim obrazem kupionym w sklepie w zasadzie nie widać

  OdpowiedzUsuń

Instagram