Małe mieszkanie nie znaczy złe


Nie raz, mieszkając w różnych miejscach zastanawiałam się: a jak ja bym urządziła to mieszkanie, gdzie bym postawiła ścianę, a gdzie bym ją zlikwidowała. Gdy zobaczyłam poniższe mieszkanko, od razu skojarzyło mi się z tym, którym teraz mieszkam, ponieważ jakiś czas temu zastanawiałam się jakie będą jego możliwości, po modernizacji sieci gazowej ... 

Każde mieszkanie można kształtować przynajmniej na dwa sposoby, wiem, pewnie wielu z Was powie mi, że ma same ściany konstrukcyjne, które nie są do ruszenia, ale ... można wiele, nawet pozostawiając to co stałe. W tym mieszkaniu urzekła mnie strefa dzienna, z której wygospodarowano małą sypialnię. Może salon jest tu mały, ale myślę, że dla dwóch osób zawsze wystarczy, przecież impreza może odbywać się także w kuchni przy stole :) tam też jest przyjemnie!foto //

Ola z apetycznego wnętrza

14 komentarzy:

 1. ja bym wiele dała za takie mieszkanko!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mieszkając z mamą marzyłam o takim, teraz trochę już za ciasne ale i tak piękne ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Imprezy w kuchni są zawsze najlepsze! to przecież sprawdzony fakt :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Małe też może być piękne!
  A to, nie dość, ze małe to jeszcze jest przeuroczo urządzone :)
  Ciekawy blog, bedę zaglądać, bo buduję dom, więc fajnie dowiadywać się rożnych przydatnych rzeczy :)
  Pozdrawiam ciepło, Aga F z casa-miparaiso.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam słabość do takich małych wnętrz:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czasami szybciej zagospodarować z głową małe niż duże..

  OdpowiedzUsuń
 7. Wiele osób szuka sposobów na inwestycje, dlatego zainteresowanym chciałbym polecić inwestowanie w apartamenty . Uważam, że jest to świetny sposób na inwestycje, a jeżeli skorzystacie z pomocy specjalistów to na pewno zarobicie sporo pieniędzy.

  OdpowiedzUsuń
 8. Niby metraż nie jest wielki, ale mieszkanie wydaje się przestronne. To oczywiście kwestia odpowiedniej aranżacji i stylu. Dla mnie nie byłoby łatwe samodzielne urządzanie, dlatego z chęcią wspomogę się takim projektowaniem online https://projektowanie-wnetrz-online.pl/aranzacje/mieszkania . Architekt to zawsze fachowiec i ma wiele różnych pomysłów.

  OdpowiedzUsuń
 9. Muszę zrobić chrzciny w Lublinie. Zerknijcie - https://dworekarkadia.pl/komunie-chrzciny.html
  Taki lokal, czy próbować to zorganizować w małym mieszkaniu? Jak to widzisz? Pomysły, podpowiedzi?

  OdpowiedzUsuń
 10. Małe przestrzenie też można fajnie urządzić.

  OdpowiedzUsuń
 11. Mieszkania bezczynszowe Bydgoszcz to propozycja dla osób, które chcą zminimalizować miesięczne wydatki na utrzymanie nieruchomości. Bezcynszowe mieszkania pozwalają na obniżenie kosztów związanych z eksploatacją, co czyni je szczególnie atrakcyjnymi dla młodych osób i rodzin szukających swojego pierwszego mieszkania. Tego typu mieszkania często znajdują się w nowych, dobrze zaprojektowanych kompleksach mieszkaniowych, które oferują dodatkowe udogodnienia, jak miejsca parkingowe czy tereny zielone.

  OdpowiedzUsuń

Instagram