LISTA RZECZY DO ZROBIENIA


Wczoraj wykorzystałam wolny dzień i zamiast spacerować cześć dnia spędziłam fotografując kąty mojego mieszkania. Tak, już od dawna prosicie o posty z moim wnętrzem, w którym mieszkam. Jednak wcześniej było to trudne do wykonania, teraz powoli się zmienia moje otoczenie,więc będzie się pojawiać i na blogu. Dziś chciałam zamieścić kilka inspiracji, które planuję jako kolejne w moich czterech kątach :)

Co mam na myśli? Na pewno muszę zagospodarować moją szklarnię, która stoi i czeka ... mam już na nią pomysł, ale szukam wolnego czasu. Poza tym, mam w pokoju duży regał, na którym muszę coś ustawić, bo straszy gdy jest totalnie pusty. W innym kącie mam szafę, która jest monumentalna, z lat 70-tych, ale nic pięknego ... tam najprawdopodobniej powstanie tablica inspiracji. I dwie ostatnie rzeczy, to stolik i małe "coś" np. kosz, gdzie będę mogła odstawić szklankę czy wrzucić gazetę.

Może coś pominęłam? 

Trudno mi się tak urządzać, ponieważ przez ostatnie 8 lat dość często się przeprowadzałam i nie miałam możliwości zgromadzenie kilku swoich rzeczy, bo przychodził moment, kiedy musiałam się spakować w dwie walizki i fru :) Dlatego jeśli macie jakieś pomysł dla mnie, piszcie.1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 

Ola z apetycznego wnętrza

6 komentarzy:

 1. Pusty regał i dwie walizki rzeczy ? Szczerze zazdroszczę - czyli jednak tak się da. Często patrzę na inspiracje i zastanawiam się jakim cudem w tych pomieszczeniach jest tak mało mebli do przechowywania - i zazdroszczę i też bym tak chciała :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Patent ze zdjęciami przyklejanymi na taśmę- jak dla mnie bomba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta domowa szklarnia jest świetna! szczególnie jak ma się dwa koty które kochają podjadać wszystko co zielone;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mamy podobne inspiracje. :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szklarnia w białej szafce - pomysł idealny

  OdpowiedzUsuń

Instagram