zieleń w domu i jej mozliwości


Rośliny w domu, powoli zaczynamy się do nich przekonywać i na szczęście nie należą tylko do nich ulubione przez Polaków storczyki ;) Wybrałam dla Was mieszkanie z bujną i niezwykle zwykłą roślinnością. Podoba mi się biurko pracy cz y tez parapet zastawiony donicami i wijącymi się pnączami ... nie wspomnę już o cytrynie. Sama marze o mandarynce w domu ... foto //

Ola z apetycznego wnętrza

9 komentarzy:

 1. uwielbiam wszystko co zielone!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne wnętrze.
  na parapecie to pelargonie i lipka
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne wnętrza, dziękuję ci za ten post, zainspirował mnie, właśnie zaniosłam moją małą jeszcze cytrynkę do mojej szklarni ( folii) by łyknęła trochę " tropikalnego" klimatu, może wyrośnie szybciej i w przyszłości urodzi jakiś owoc, lubię żółty we wnętrzach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. a ja potrafię zamordować nawet kaktusa :/
  poprawiona.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja niestety uśmiercam wszystkie roślinki, dlatego we wnętrzu z nich rezygnuję :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Drzewko cytrynowe w domu? Musze koniecznie spróbować :) Ciekawe tylko czy przetrwa mój zmienny tryb życia...

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne studio - podobne jest moim marzeniem. Jasne, przestronne, koniecznie ze sztalugami i mnóstwem roślin w terakotowych doniczkach. Mmmm... ale się rozmarzyłam :)
  Miałam drzewko cytrynowe dwa lata. Kupiłam mu nawet specjalną odżywkę, ale umarło. To jedyny rodzaj rośliny, która u mnie nie przetrwała. Wszystkie inne rośliny wspaniale rosną już od prawie 8 lat. Jedna wygląda tak okazale, że mąż myślał, że jest sztuczna, przez co prawie jej nie zniszczył, kładąc na niej modem. Dlaczego? Bo chciał, żeby stał wyżej :D
  Ech, ci faceci ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajny i ciekawy blog :)) Podoba mi się klimat i aranżacja tego wnętrza. Pozdrawiam i zapraszam do mnie :))

  OdpowiedzUsuń
 9. uwielbiam rośliny w mieszkaniu, marzę o wielkim drzewku oliwnym ( moje niestety wciąż jest małe i dosyć rachityczne), ubóstwiam zamiocuclcasy, a dziś wybieram się po bukszpan do Ikei :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram