Apetyczne wnętrze i ranking PRESS


Kochani, dziś dobrzy znajomi podesłali mi wiadomość, która bardzo mnie zaskoczyła. Okazało się, że blog apetyczne wnętrze brał udział w rankingu blogów o dizajnie, organizowany przez magazyn PRESS. Jest mi bardzo miło, że Jurorzy postanowili umieścić mój "mały świat" na drugim miejscu rankingu! Bardzo dziękuję :) To pierwszy tego typu ranking, w którym pojawia się apetyczne wnętrze. 

Z drugiej strony dzięki temu mogłam poznać inne blogi, a także zobaczyć koleżanki w rankingu. Do końca nie zgadzam się, że mój blog to blog o dizajnie, owszem pojawiają się tam jego elementy, ale głównie piszę o wnetrzach. Apetyczne wnętrze traktuję jako notatnik, miejsce gdzie zbieram swoje inspiracje, spostrzeżenia, a także fotografie, które mnie inspirują i chciałabym mieć je gdzieś pod ręką. Ostatnio chcę wspierać polskie wzornictwo z tego powodu pojawił się nowy cykl postów POLSKIE SMAKI, a także biorę udział w różnych akcjach obejmując je swoim patronatem, tak jak ostatnio Uwolnić projekt czy też Papier Kamień Nożyce. Cieszę się, że wiele organizacji zgłasza się do mnie i chce aby reprezentowała ich założenia przed Wami. To chyba jedna ze wspanialszych rzeczy w blogowaniu, jak jest się docenianym przez resztę świata za to co robi się przede wszystkim z pasji.

Jedyna moja uwaga do samej oceny bloga:"szkoda, ze czesto brakuje informacji skąd pochodzą" -chodzi obrazki. Akurat, to nieprawda. Na blogu pod kazdym postem jest podane źródłopod cyferkami lub foto :)

Gratuluje koleżankom i pasjonujmy się dalej naszymi małymi światami :)foto // apetycznewnetrze

Ola z apetycznego wnętrza

27 komentarzy:

 1. Serdeczne gratulacje Olu!

  OdpowiedzUsuń
 2. GRATULACJE PRZEEEOGROMNE!:)) trzymajcie tak dalej...apetycznie!

  OdpowiedzUsuń
 3. no to byle tak dalej i obyś kiedyś była na miejscu pierwszym !!!!GRATULUJĘ

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję ;) Choć nie do końca rozumiem fragment o tym, ze często nie podpisujesz zdjęć skąd pochodzą. Często przeglądam tego bloga i kojarzę, ze przecież większość ilustracji (a na pewno w tych artykułach, które przeglądałam) ma podane żródła o.O

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Olu, z opóźnieniem , ale serdecznie gratuluję !!!
  Myślę, że musiałaś przeżyć tę nagrodę szczególnie mocno, skoro udział był zaskoczeniem:)
  Świadczy to dobitnie, że jesteś już opiniotwórczą blogerką, bo wyłonili Cię Twoi czytaczae:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super, moje najszczersze gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 8. Olu, gratuluję i cieszę się, że chcesz wspierać polskie wzornictwo, mamy ogromny potencjał.....

  OdpowiedzUsuń

Instagram