Akademia Roca: co lubią Polacy? wannę czy prysznic? znam odpowiedź!


W kwietniu wraz z innymi blogerami zostałyśmy zaproszone do bardzo interesującego projektu organizowanego przez firmę Roca, do współtworzenia materiału do projektu: AKADEMIA Roca. Pewnie pamiętacie konkurs na blogu oraz wpis o trendzie nietypowego salonu kąpielowego. Akademia, po zapoznaniu się z naszą opinią, opinią ekspertów, a także Waszą stworzyła raport o tym co Polacy lubią bardziej, wannę czy prysznic? Jesteście cieka wyników? Zapraszam! 

Raport, prócz samych statystyk oraz opinii zawiera sporo ciekawostek na temat tych dwóch elementów wyposażenia łazienki. Odpowiada na pytania: w jaki sposób zaaranżować miejsce dla prysznica/wanny?czy z jakich skorzystać materiałów? Sama wczytałam się w niego z zapartym tchem! Już nie mogę się doczekać kolejnej edycji raportu, bo to dopiero początek ...

Pełen raport możecie pobrać TUTAJ


Zapraszam Was do śledzenia kolejnych akcji Akademii Roca :) 
  

Ola z apetycznego wnętrza

5 komentarzy:

 1. raz w życiu miałam tylko prysznic, trwało to 6 lat i nigdy w życiu nie popełnię więcej tego błędu

  od biedy w wannie też można wziąć "prysznic", taki na siedząco ;)
  i nic nie zastąpi moczenia się, odpoczywania, leniuchowania, naparów w wonnych olejkach..
  :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Olu, prysznic na pewno! Prysznic w wannie to koszmar, a kiedy ostatnio brałam kąpiel to nie pamiętam... Za dużo grzebaniny i woda szybko stygnie :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Nawet w komentarzach widać podział 50/50 :D Ja chętniej teraz się myję pod prysznicem, chociaż jak wracam z mrozu to tęsknię za ciepłą przed długi czas wodą w wannie. Lubię firmę Roca, ich produkty za design, za jakość oraz za kolejną tego typu inicjatywę. Jakiś czas temu czytałem o ich konkursie na projekt designerski, też odbiło się echem w internecie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mam jedną łazienkę z prysznicem, a drugą z wanną. Oczywiście jest to plus mieszkania w dużym domu. Wannę sobie piękną, wolnostojącą z Roca kupiłam i uwielbiam po ciężkim tygodniu się w niej relaksować. Ale kiedyś, jak jeszcze mieszkaliśmy z mężem w bloku i mieliśmy małą łazienkę, to stał w niej prysznic. Po prostu chyba najbardziej praktycznym jest on rozwiązaniem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiem co lubią Polacy, wiem że ja wolę prysznic. Myślę czy wybrać teraz zwykły czy z hydromasażem http://www.castorama.pl/produkty/wykonczenie/kabiny-wanny-i-hydroterapia/kabiny-prysznicowe.html Bo na pewno wanna odpada.

  OdpowiedzUsuń

Instagram