GET THE LOOK : Loft we love


Loft, z czym Wam się kojarzy? Mi z czymś nieco obdartym, z duszą i idącą za tym historią. Przygotowałam dla Was wpis, który jest pełen inspirujących loftowych wisienek. Podoba mi się ten styl, ale nie w nadmiarze, jednak lubię przytulniejsze przestrzenie ... A jak u Was?


Wybrałam dla Was kilka akcentów - wisienek, które moga pomóc Wam w przeobrażeniu wnętrza na styl loftowy. Co to może być? Przedmiot wykorzystany na inna funkcję, np. stary wiatrak jako zegar lub puszki po farbach jako siedziska. Może kombinować wiele, a im więcej staroci tym surowszy klimat. 

1 / 2 / 3 / 4 

foto // wszystkie powyższe produkty znajdziecie na Westwing

Ola z apetycznego wnętrza

9 komentarzy:

 1. Dzięki, to jest genialne
  Herzlichst
  Angelika

  OdpowiedzUsuń
 2. Inspiracje przepiękne, ale ja również jestem fanką bardziej przytulnej przestrzeni. Mogłabym przygarnąć jeden mały "loftowy" element, ale raczej nie postawiłabym na całe wnętrze w takim stylu.

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny styl:) dla odważnych! u nas też niedawno był temat pokrewny - industrial :)
  pozdrawiamy serdecznie! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja muszę bardzo ostrożnie kupować loftowe dodatki - mąż nie może wiedzieć że są w tym stylu ;) ma jakąś awersję do tego słowa a jak nie wie to podoba mu się ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Białe, ceglane ściany - uwielbiam :) !

  OdpowiedzUsuń
 6. tak jak ty lubie elementy stylu loftowego.. jak jest za duzo .. czuje sie obco i tak jakos nieprzyjaznie w takim wnętrzu

  OdpowiedzUsuń
 7. lubie bardzo ten styl i wszystko co wybrałas to stzrał w 10 wg mnie :)) buziak

  OdpowiedzUsuń
 8. Loftowe wnętrza są super :) chciałabym jednak w takim pomieszczeniu spędzić tydzień, tak na próbę, by sprawdzić czy ten styl rzeczywiście by mi odpowiadał.

  OdpowiedzUsuń

Instagram