biało, biało z akcentami


Nie ma to jak rozpocząć tydzień, w którym trzy dni są robocze ... ach ... dziś wpis z inspiracją: wszystko jasne jedynie akcenty :) A już jutro zapraszam Was na początek nowości na apetycznym wnętrzu. Mam nadzieję, że podołam mojemu planowi :)

Typowe skandynawskie wnętrze z prostymi akcentami. Na takim minimalnym i jasnym tle możemy łatwo wyodrębnić elementy dekorujące to wnętrze i na dodatek tworzące jego charakter. Kwiaty i zieleń w donicach wprowadzają soczysty kolor i nieco życia w monochromatyczne wnętrza. Innym akcentem jest nieotynkowany fragment ściany nad zlewem kuchennym czy też kratka druciana na tablice inspiracji. A co Wam rzuca się w oko? 
foto //

Ola z apetycznego wnętrza

5 komentarzy:

 1. Podoba mi się ta nieotynkowana ścianka nad zlewem, oryginalna rzecz :)
  Miłego, długiego weekendu :)
  marta

  OdpowiedzUsuń
 2. inspirująco:)))))))))))))))))))))

  buziaki i słonka życze

  OdpowiedzUsuń
 3. naturalna, stara cegła zawsze nadaje charakter, nawet w tak symbolicznej ilości ma wielką "moc" - świetne wnętrze!

  OdpowiedzUsuń
 4. Te proste, minimalistyczne wnętrza mają dużo uroku, chociaż myślę, że dla wielu z nas wydają się pomieszczeniami tymczasowymi, oczekującymi remontu i umeblowania. Firany, bogate żyrandole, wielki tv, kominek, dywany, solidne meble .....oooo, to lubimy najbardziej. A taka kratka na ścianie i żarówa na kablu tylko dla tych, którzy czują ten klimat i styl.
  Mnie się poboba. Wszystko!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wnętrze pełne spokoju :) Lubię odsłonięte stare cegły:)

  OdpowiedzUsuń

Instagram