5 przedmiotów, które rozweselą każde wnętrze
Sposób na szybką zmianę? Kolor, mocny wzór i kształt. Chyba nikt nie zaprzeczy, że jest coś lepszego. Wybrałam dla Was kilka przedmiotów z asortymentu DaWandy, takich, które swoją obecnością wprowadzą dużą zmianę w cztery kąty. Powód jest bardzo prosty, bo nic lepiej nie odmieni wnętrza jak mocno wyróżniający się w nim akcent.

1. KOLOROWY FOTEL może stanąć w pokoju dziennym, sypialni zamiast szafki nocnej, ale także w przedpokoju i witać gości. Jest miły dla oka i rozświetli każde, nawet posępne wnętrze. Kolory mocno wyróżniające się, ale jeśli w ich otoczeniu pojawi się coś ciemnego, monochromatycznego, to jeszcze bardziej wzmocni energię wydobywającą się z fotela.

2. STOŁEK OBROTOWY – mocny wzór przyciąga mocno uwagę, nawet w monochromatycznym wnętrzu jego obecność od razu wprowadzi ruch, nie tylko przez to, że krzesło ma możliwość obrotu ;) Stołek może być dopasowany do wielu poziomów blatów, nie tylko w kuchni, ale także w miejscu kreatywnej pracy. Podoba Wam się?

3. LAMPA SPIRALKA – kto w domu posiada taką lampę? No właśnie, odpowiedź chyba jest najlepszym dowodem, że to oryginalny akcent do każdego domowego kąta. Stojąc na półce czy komodzie może także posłużyć jako rzeźba, czy figurka, która przerywa monotonię regału z książkami czy innymi elementami.

4. PODUCHA – to chyba najprostszy sposób na szybką zmianę, kolorowe poduchy wprowadzają dużo zmian do wnętrz, a jeśli się znudzą, zawsze można szybko zamienić je na inne.

5. STOLIK KAWOWY – zawsze miło jest mieć coś pod ręką w salonie, jednak czy musi być to zwykła ława? Niekoniecznie, kreatywne rozwiązania to dobre sposoby na zastąpienie prostego mebla, który nigdy tak nie zwróci uwagi jak wykonany z palety stolik kawowy, na dodatek uzupełniony w szufladki.
foto //

Ola z apetycznego wnętrza

4 komentarze:

  1. Jestem szczęśliwą posiadaczką bardzo podobnego fotela. Odziedziczyłam go po dziadku. Wymaga jednak renowacji :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja mam plan, żeby taki kolorowy fotel ustawić w przedpokoju – od razu milej będzie wkładać buty ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetne kolorki! Ja swój pokój rozweseliłam fototapetą ze sklepu http://www.pictory.pl/obrazy-i-plakaty. Polecam

    OdpowiedzUsuń

Instagram