woda w otoczeniu // water and other world


Kochani, kalendarzowa wiosna tuż tuż ... dziś chciałam Wam pokazać kilka inspirujących przestrzeni z obecnością wody i zwrócić Wasza uwagę na jej znaczenie w naszym otoczeniu. Warto pamiętać o tym, że mimo jej dostatku należy dbać o nią, aby mogły się cieszyć jej widokiem kolejne pokolenia. 

Wyobrażacie sobie życie bez wody w upalne lato? Nawet przebywanie w jej pobliżu poprawia nasze samopoczucie. A teraz pomyślcie... co byłoby gdyby nie było wody? Oszczędzanie wody, to jeden z kluczowych elementów współczesnego świata. W jednych częściach świata, mieszkańcy nie mają tyle szczęścia ile my i niestety modlą się miesiącami o kroplę wody. Warto, planując swoje otoczenie czy korzystając z dobra jakim jest woda, zastanowić się czy rzeczywiście jest przez nas dobrze pożytkowana.

Zachęcam Was do konkursu, organizowanego z inicjatywy Roca. Może ktoś z Was ma pomysł w jaki sposób przekonać innych do dbania o środowisko i wodę? Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować maksymalnie 3 minutowy film pod hasłem przewodnim: "Woda i infrastruktura sanitarna". Do wyboru cztery kategorie filmu: dokument, animacja, Instagram, publiczność. Więcej informacji  na stronie organizatora.


1 / 2 / 3 / 4 

Ola z apetycznego wnętrza

8 komentarzy:

 1. Cudne inspiracje :) Byle do lata ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super post i ogólnie blog :)
  Zapraszam do mnie. Pojawił się nowy post :)
  www.dreamerfrompoland.blogspot.com
  Love,
  Loli xx

  OdpowiedzUsuń
 3. inspirująco :))))))))))))))))))

  oszczędzajmy wode:)))) bo coraz gorsze wyniki badań od naukowców:(((((((((9 ubywa Nam znacząco wód słodkich :((((( ostatnio oglądałam program o rzece Colorado w stanach widać jej ubytek na ścianach Wielkiego Kanionu:((((((((((((((((((((

  OdpowiedzUsuń
 4. zdjęcie nr3 marzenie :) rozmarzyłam się

  OdpowiedzUsuń
 5. zdjęcie nr 3 mega inspirujące!! rozmarzyłam się:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Najbardziej niespotykane i przykuwające moją uwagę jest zdjęcie pierwsze. Wanna w ogrodzie! Coś tak nietypowego, że aż ciężko uwierzyć, że ktoś taką łazienkę „ogrodową” ma :) pozazdrościć.

  OdpowiedzUsuń
 7. Niezwykle to wszystko wygląda. Oczka wodne to na pewno nie są, prezentują się poziomy wyżej. Ech, naogląda się człowiek takich cudów i potem nabiera na nie chęć. Teraz będę o nich myśleć w ciągu kilku dni ^^

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawe rozwiązanie. Można nawet rybki w takim trzymać.

  OdpowiedzUsuń

Instagram