inspirujący kuchenny kąt // inspiring kitchen corner


Wiem, że większość z nas ma małą kuchnię, a dokładnie jej minimum i trudno wyszukiwać w niej miejsca na dekorację, ale w każde nawet małe miejsce można za pomocą potrzebnych przedmiotów stworzyć udaną kompozycję. 

Znalazłam kilka inspirujących kątów kuchennych, w których zostały umieszczone elementy codziennego użytku, ale w "piękny" sposób.W każdym przypadku to zwykłe narzędzia czy rzeczy, które są używane na co dzień. Może warto zastanowić się na własną dekoracją kuchenną?

więcej o dekoracji w kuchni ... pisałam TUTAJ1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6

Ola z apetycznego wnętrza

11 komentarzy:

 1. Prostokątne kafle - ekstra sprawa.... troszkę na nie choruję, ale myślę, że uda mi się przekabacić męża :) Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny pomysł z tymi półkami. Rzeczywiście nawet w małej kuchni znajdzie się miejsce chociaż na parę ozdób;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Poszukuję takich właśnie, nie za głębokich, białych, samowiszących półek - niestety mam nietypową szerokość ściany :( Wierzę, że wykonanie ich na zamówienie spelni moje oczekiwania :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. najlepiej taki drobny element wykonać na zamówienie, jeszcze jeśli jest nietypowych wymiarów, dlatego masz rację. Trzymam kciuki za realizację :)

   Usuń
 4. Ja też mam małą kuchnię i do tej pory nie miałam tam żadnych dekoracji, oprócz trzech puszek na herbaty i trzech słoików na płatki. Ostatni wykonałam sobie deskę z napisem coffee.

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie zbieramy się do remontu w kuchni. Mam nadzieję, że będzie wyglądała choć trochę jak te ze zdjęć :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Przeglądam te pięknie inspiracje kuchenne i sobie myślę: dlaczego ja tak nie umiem?

  OdpowiedzUsuń
 7. Właśnie takiego posta szukałam;) W moim małym aneksie nie ma wiszących szafek i właśnie zastanawiam się nad zmianą 'ekspozycji' na półce ;) Super są te półki na pierwszym zdjęciu.

  pozdrawiam ciepło:)

  OdpowiedzUsuń

Instagram