SMAKI BLOGOSFERY: warsztaty fotograficzne


Jak wielu z Was już widziało na apetycznym fanpage'u, w ubiegły weekend byłam uczestniczką fotograficznych warsztatów, organizowanych przez Blogi Wnętrzarskie. Jak zwykle atmosfera była wspaniała, a jej efekty ... sami zresztą oceńcie :)

Warsztaty odbyły się w jednym z warszawskich showroom'ów, sklepie Formazone. Można tu znaleźć wiele wzorniczych perełek, które bardzo miło pozowały nam do zdjęć. W warsztatach wzięło udział 12 blogerek i blogerów... Tak, tak, także blogerów wnętrzarskich! Dziewczyny, czy powinnyśmy się zacząć obawiać konkurencji ze strony chłopaków, myślę, że tak! Warsztatom przewodniczył Wojtek Łazarowicz, jednym znany jako pasjonata filmu, operator, blogger, a także założyciel Saska Fabrik . Wojtek podzielił się z nami tajnikami dobrego kadru, światła, tematu i ... fotografii. Następnie każdy z nas miał możliwość wykonania kilku interesujących ujęć showroom'u, z komentarzem eksperta. Dla każdego z nas był to znakomicie wykorzystany czas, nie tylko pod względem warsztatowym, ale także blogerskim. Na koniec zamknęliśmy miło spędzony czas dyskusją, każdy z nas opowiadał o swoich doświadczeniach w blogosferze i zastanawialiśmy się jaka wróży nam przyszłość w nadchodzącym roku. Uwielbiam takie spotkania, jak miło, że jestem blogerką :))))

fot. Wojciech Łazarowicz

blogi biorące udział w warsztatach: 

Ola z apetycznego wnętrza

8 komentarzy:

 1. efekty szkolenia bardzo dobre:)
  zazdroszczę tego spotkania:)

  pozdrawiam:*

  OdpowiedzUsuń
 2. Ha, doczekaliśmy się! Zastanawiam się nad tą srebrną rzeźbą z kulkami. Co to jest i czemu tego nie zarejestrowałam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. idealne podsumowanie: doczekaliśmy się :)

   Usuń
  2. czyli teraz już kolej na Piotrka :) ta rzeźba z kulkami to tak naprawdę chyba był świecznik, tylko zamiast świec miał włożone cotton ballsy.
   Oluś czekam niecierpliwie na kolejne spotkanko. Daj znać, jak idaą sprawy związane ze sprowadzaniem się do W-wy.

   Usuń
 3. Mi było bardzo miło Cię w końcu poznać :))))) Do następnego! :*

  OdpowiedzUsuń

Instagram