dom w starej fabryce // home in old factory


Dziś mała inspiracja, dom w starej fabryce we Francji. W sumie, przyznam, że nigdy w życiu bym tak nie stwierdziła, ponieważ  bryła domu to współczesna forma, jedynie okna delikatnie zdradzają wiek tej architektury ... Sami oceńcie.


Bryła domu to jednak złudzenie ... owszem częściowo to współczesny prosty kształt, jednak to tylko fragment domu. Pozostała część rzeczywiście była dawniej starą fabryką. Poza surową cegłą pojawia się także surowe drewno, wszystko wprowadza bardzo ciepły klimat do wnętrza domu. 
foto //

Ola z apetycznego wnętrza

9 komentarzy:

 1. Oleńko cudo! widziałam kiedyś to wnętrze i zachwycam się nim do dzisiaj:)
  pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatnio u mnie też ciągle wnętrza poindustrialne. Jakoś tak fazę złapałam na takie klimaty. Zaczęłam od skrytykowania pseudo loftów na Woronicza a teraz zapraszam do apartamentu Paoli Navone. Twoje też są prześliczne, takie przestronne i jasne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niby surowo, a jednak przytulnie - pięknie :) !

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe wnętrze - mnóstwo fajnych, dodających klimatu dodatków. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie odstraszył metalowy kredens - jak z horroru ;). Na widok dziecka siedzącego przy stoliczku zrobiło mi się smutno i zimno.Wyglądało jak kropka w tej dużej przestrzeni. Jak dla mnie za dużo zimna. A podłoga...brrrr.

  OdpowiedzUsuń
 6. napisze krótko..uwielbiam takie domy...

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawy i bardzo pomocny wpis. Super inspiracje

  OdpowiedzUsuń
 8. Wnętrza naprawdę super, widać, że przemyślane i przestrzeń jest maksymalnie wykorzystana i zagospodarowana. Ogromnym autem tego budynku są na pewno duże okna i jasne kolory wykorzystane w aranżacji.

  OdpowiedzUsuń

Instagram