String i Lotta: zgrany duet? // String and Lotta: a good couple?


Pamiętacie jak pisałam o systemie mebli String? Niesamowicie prosty sposób na współczesną meblościankę i na dodatek wspaniałą dekorację ściany. Tym razem marka postanowiła współpracować z jedną z moich ulubionych stylistek, którą jest Lotta Agaton. Co myślicie o ich efekcie pracy? Udowodnili znaczenie systemu?  

Nie wiem jak Wy, ale gdy patrzę na stylizacje w roli głównej z tymi zabudowami, mam wrażenie że układaniu na nich i przestawianiu półek nie ma końca. Pasują tu książki, obrazki, wazy, literki, lampy, kwiaty ... co w duszy gra. Tym sposobem, jak sami zauważycie można je stosować nawet w kuchni i łazience. 

więcej o tych meblach znajdziecie w innych moich postach:

foto //

Ola z apetycznego wnętrza

5 komentarzy:

 1. Układ bardzo fajny ale troszeczkę popadamy ze skrajności w skrajność, a ja jednak wolę kontrast. Na przykładzie pierwszego zdjęcia - białe meble i sciana w tak oświetlonym pomieszczeniu aż razi w oczy. Trzecie zdjęcie natomiast dla mnie bardzo ponure. Optymalna wydaje się druga fotografia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Układ bardzo fajny ale troszeczkę popadamy ze skrajności w skrajność, a ja jednak wolę kontrast. Na przykładzie pierwszego zdjęcia - białe meble i ściana w tak oświetlonym pomieszczeniu aż razi w oczy. Trzecie zdjęcie natomiast dla mnie bardzo ponure. Optymalna wydaje się druga fotografia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo inspirujące miejsca pracy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi od zawsze si podobaja podobały i tak już zostanie:))) pierwsze zdjęcie najcudowniejsze:))))))
  zapraszam do siebie również na profil fb
  https://www.facebook.com/pages/M-lena-T-inspiruj%C4%85co/218266708339683

  pozdrawiam ciepło:)**

  OdpowiedzUsuń
 5. Strasznie mi się podoba to rozwiązania do łazienki. Tam zawsze, tak samo, jak w kuchni, brakuje miejsca na różne rzeczy. Chociaż ręczniki i chemię do sprzątania wolałabym trzymać w zamykanej szafce :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram