sprytnie ukryte // smartly hidden


Nie raz widoczne instalacje burza idealny wizerunek wnętrza. Wielokrotnie staramy się je ukryć, zastawiając czymś, wstawiając odpowiednio dopasowany mebel lub ... obudowujemy ścianką gipsowo - kartonową. Jakie może być inne rozwiązanie? 

Może Was zaskoczę tym stwierdzeniem, ale ... możemy je też przyozdobić. Podobnie jak w tym wnętrzu. Rury zostały otoczone światłem. Lampki odwracają nasza uwagę od  tego co jej nie przyciąga. Skupiamy się na świecącej ozdobie. Jeśli interesuje Was ten temat, zachęcam zaglądnąć do innych, o których wcześniej wspominałam ...Ola z apetycznego wnętrza

8 komentarzy:

 1. Naprawdę świetnie to wygląda. Chyba zacznę żałować, że nie mam wystających rur ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. ostatnio odbija mi właśnie w kierunku takich klimatów ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się to wnętrze i bardzo podobają mi się pomysły sprytnego ukrywania, a nawet podkreślania tego co na pierwszy rzut oka zawsze wydaje nam się be.
  Zabudowy kartonowo-gipsowe to jakaś porażka dla mnie. Nie rozumiem co ludziom się w tym podoba i dlaczego tworzą półeczki, daszki, sufity i jakieś inne wymyślne cuda za pomocą tego dziadostwa. Fuj fuj fuj

  OdpowiedzUsuń
 4. zastawianie grzejników meblami to zwiększanie kosztów ogrzewania.

  OdpowiedzUsuń
 5. hahaha, mam ten sam ruruowy problem i bardzo podobne lampkowe maskowanie ;)
  a to, że meble zastawiające grzejniki zwiększają koszty ogrzewania, to mit. Jeśli tylko zostawi się trochę miejsca, żeby powietrze mogło swobodnie przepływać, to nie ma żadnej różnicy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Rury stały się ozdobą - sprytnie! :)
  Ale także odsunąłbym nieco sofę od grzejników ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. piękne schody, kiedyś widziałam takie w telenoweli i zawsze chciał mieć w domu :) niestety nie doczekałam się aczkolwiek zostało mi podziwianie na zdjęciu :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram