apartament na Ukrainie // apartment in Ukraine

 
Jestem pod ogromnym wrażeniem tego wnętrza. To właśnie przykład współczesnego spojrzenia na aranżację wnętrz, ale z nutka przytulności i domowości. Ciekawa jestem jak Wy zareagujecie na to, jak projektują nasi wschodni sąsiedzi.

Co zwróciło moja uwagę? Detal i dobór materiałów. Drewno i cegła pięknie podkreślają każde z miejsc i łączą różne strefy ze sobą w całość. Na zdjęciach zobaczycie tez ciekawe przejścia pomiędzy pomieszczeniami, nie ma drzwi, ale są schody. Małe wnęki zostały zagospodarowane szafami, w ten sposób powstały nieco wąskie korytarze, ale jest to mieszkanie prywatne, więc nie ma to znaczenia, skoro pojawiła się wspaniała przestrzeń do organizacji i przechowywania.jak sami zauważycie, pojawiają się tu także elementy skandynawskie ...foto //

Ola z apetycznego wnętrza

12 komentarzy:

 1. Bardzo mi się podoba, niby nic szczególnego się tam nie dzieje, ale wnętrze jest przytulne i ze smakiem. Ja lubię drewno we wnętrzu i ten moty również przypadł mi do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 2. dywan z 2 zdjęcia mnie zachwycił :D
  i jeszcze dziś postaram się rozplanować u siebie taki :D
  cudo :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Jesteś pewna, że architekt wnętrz i ich mieszkańcy to Ukraińcy?

  OdpowiedzUsuń
 4. Faktycznie korytarz nieco wąski, ale wygląda super. Strasznie spodobały mi się wszystkie metalowe meble, i druciane dodatki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładne fronty szafek kuchennych i aluminiowe wykończenie przy ścianie. Pooba mi się t mieszkanie. Aż trudno uwierzyć, że to Ukraina. Może prjektanci kształceni za granicą:) ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajne wnętrze, moim zdaniem obecnie tak samo dobre wnętrza projektuje się na Wschodzie i Zachodzie Europy, w Polsce też jest wiele zdolnych designerów i architektów ! I to jest piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ach zachwyciliśmy się i opisaliśmy go parę miesięcy temu .I już wtedy wiedziałam, że kiedyś i on zawita na apetycznymwnetrzu, jest absolutnie w Twoim klimacie :) Gdy przeczytałam tytuł to już wiedziałam, że to on. Cudny jest pod każdym względem !

  OdpowiedzUsuń

Instagram