Spotkanie blogów wnętrzarskich: listopad 2013
Kochani, w ubiegły weekend miałam gościć na kolejnym Spotkaniu Blogów wnętrzarskich. Tym razem udało się! dotarłam do Warszawy. Było mi bardzo miło poznać inne koleżanki zza klawiatury oraz wnętrzarskiego rodzynka - Piotra. Spotkanie było kolejnym udanym konwentem zorganizowanym przez Piotra z Blogów Wnętrzarskich oraz Magdę z Wnętrza Zewnętrza


Spotkanie odbyło się w Warszawie, w bardzo klimatycznym miejscu, bo showroomie Spółka Meblowa. Zachęcam wszystkich do odwiedzenia tego miejsca, szczególnie tych którzy lubią oryginalne detale we wnętrzu. Nam szczególnie przypadła do gustu wzorzysta kanapa i żółta tapeta. Miodzio! :) było wspaniałe, już nie mogę doczekać się kolejnego. To niesamowite, ile przez bloga zdobyłam nowych znajomych i jakie przyjaźnie mogę zawierać poprzez świat, który początkowo był moim notatnikiem ... To ostatnie spotkanie, które odbyło się w tym roku. Kolejne już w styczniu, przyznam też po cichu, że planujemy zorganizować jeden zjazd nad morzem, podejmuję się wyzwania organizacji ! Ciekawa jestem czy morza szum przyciągnie jeszcze większe grono blogerek i blogerów wnętrzarskich :) 
Ola z apetycznego wnętrza

4 komentarze:

  1. Olu, bardzo miło było się poznać w realu! dziękuje za miłe spotkanko i niecierpliwie wyczekuje kolejnego. Chętnie się przejadę nad morze ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cieszę się, że spotkanie się udało. Miło jest poznać ludzi, którzy mają podobne pasje i zainteresowania :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Olu, cieszę się, że miałam okazję Cię spotkać, swoją pozytywną energią i ciekawymi pomysłami zarażasz innych. Mam nadzieję - do zobaczenia w 2014!

    OdpowiedzUsuń

Instagram