Blog Forum Gdańsk 2013: podsumowanie


Tegoroczna, kolejna edycja Blog Forum Gdańsk udowadnia jak wielką rolę pełni blogosfera, a co najważniejsze jest nas coraz więcej! Sami spójrzcie na zdjęcie końcowe, z roku na rok coraz więcej uczestników, to dowód na to jak wielką mamy siłę!


Cieszę się, że nasza niszowa jeszcze tematyka wnętrzarska rośnie w siłę! Podczas tej edycji BFG poznałam kilka blogerek, z którymi miałam kontakt tylko mailowo, przez FB czy komentarze na blogu. W ten sposób poznałam Magdę z Wnętrza Zewnętrza, Jagodę z lovingit i Ulę z Interiors Design. Dziewczyny dzięki za wspaniałą zabawę i dwa dni intensywnych wykładów! :) było wspaniale!!!!! długo będe pamiętać vegasową-gdańsko-sopocką noc ;) Mam nadzieję, że w następnym roku będzie nas jeszcze więcej, a tematyka wnętrzarska będzie wymieniana zaraz po kulinariach :) bo szafiarek nie podbijemy … ;)

Podczas forum mieliśmy możliwość posłuchać tych najbardziej doświadczonych blogerów, którzy poruszali nie tylko temat popularności, aktywności czy zarobków, ale przede wszystkim siły oddziaływania blogów na współczesny świat. Jak bardzo konkurujemy ze starymi mediami i jak wielki wpływ wywieramy na ich przyszłość. Szczerze, mocno we mnie to uderzyło i uświadomiło, że jako Gloger mam ogromną odpowiedzialność w tym co prezentuję. Chyba na moment będę musiała usiąść i dokładnie przemyśleć moje dalsze kroki na apetycznym wnętrzu podczas podsumowania roku. Mam nadzieję, że za rok spotkam jeszcze wielu z Was! :)

zapraszam do obejrzenia filmiku, podsumowującego blogowy rok 2013 :)
www.blogforumgdansk.pl

Ola z apetycznego wnętrza

4 komentarze:

  1. Z daleka byłam z Wami on-line non stop. Ja też mam wiele przemyśleń i teraz tak naprawdę przydałoby się usiąść przy kawie i pogadać o tym co tam mówili. ;) Tylko z kim ? Chyba za rok nie będę miała wyjscia ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. widziałam już na facebooku ,że w przyszłym roku będzie jeszcze więcej blogerów na spotkaniu .....świat blogowy nie zna granic :)))) pozdrawiam gorąco !!!!

    OdpowiedzUsuń
  3. Sufity podwieszane mają wiele zastosowań. Pozwalają obniżyć sufit zwłaszcza w starym budownictwie, gdzie wysokość pokoi w kamienicach sięga często 3,5 metra. Istotną zaletą jest możliwość zakrycia instalacji elektrycznych, wodociągowych, klimatyzacyjnych i innych. Sufity podwieszane https://dobresufity.pl/sufity-napinane-w-bialystoku/

    OdpowiedzUsuń

Instagram