z widokiem na weekend 7.


Ten obrazek jest znakomitym odzwierciedleniem tego co dzieje się za oknem, nieco przygaszone kolory wymieszane ze słonecznymi akcentami. Chciałabym teraz usiąść na takiej huśtawce i pobujać w obłokach ... Mamy weekend :) 

Ktoś mi ostatnio powiedział: „uważaj, jeszcze będzie wiosna w tym roku ...” na co z ironią chciałam odpowiedzieć: "chyba w Australii… " i … mamy wiosnę ;) Tydzień, a dokładnie ostatnie dwa, miałam szalone. Szaleństwo rozpoczął dwudniowy nagły wyjazd i kilka spaw, 1400km, powrót i kolejny wyjazd ... ale dopiero we wtorek poczułam spadek energii, ręce po basenie, nogi po przetańczonej nocy i zmęczone policzki od (u)śmiechu.
W tym tygodniu udało mi się być na gdańskim festiwalu All About Freedom Festival, a dokładnie dwóch znakomitych filmach, które Wam z całego serca polecam! Pierwszy to Smak Curry (The Lunchbox), dramat o zrozumieniu, samotności i miłości. Czy wiecie jak kobiety w Indiach dostarczają swoim mężom ciepły obiad do pracy? Byłam zaskoczona tym hinduskim systemem. Jest genialny! Drugi film miał nieco polityczne podłoże, jednak także zapadnie mi głęboko w pamięć: "NO"

A dziś? Wybieram się uwiecznić piękną jesienną pogodę na wybrzeżu. Zaplanowałam 14km spaceru, więc pewnie wieczorem miło będzie zasnąć i odespać ostatnie dwa pełne wrażeń tygodnie ;) Życzę Wam miłego weekendu, a ja w rytmie słów piosenki "I can't wait till I get you on the floor ..." zmykam na plażę.

1 /

Ola z apetycznego wnętrza

8 komentarzy:

 1. piękne, piękne, najpiękniejsze, ale czy wygodne?

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba ostatni moment, by móc usiąść na takiej ławeczce :) Potem będzie już za zimno :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój przyjaciel ma wnętrze mieszkania urządzone w bardzo podobnym stylu, ale u niego niesamowity efekt daje stary kocioł gazowy wiszący w aneksie kuchennym. Spróbuję później znaleźć jakieś fotki...

  OdpowiedzUsuń
 4. Mieliśmy okazję być w wielu pięknych miejscach latem i w sumie odwiedziliśmy każdy kierunek w Polsce i było super. Swoim urokiem przywitała nas również Bystrzyca Kłodzka, z której chyba mamy najlepsze wspomnienia, bo byliśmy w takim pięknym miejscu, jak https://orlegniazdoszklary.pl/ . Piękny region i bardzo wiele do zobaczenia, a to sprawia, że do takich miejsc jeszcze raz i chętnie się wraca. Jest też wiele różnych miejsca, w których można zarezerwować miejsca na nocleg. Wtedy nawet przebywanie na terenie hotelu jest przyjemne, więc uważam, że każdy powinien odwiedzić.

  OdpowiedzUsuń
 5. Planujemy wspólnie z rodziną mały wypad na weekend i zastanawiamy się ogólnie, gdzie pojechać. Dużo szukałem, sprawdzałem, ale chyba najlepszą opcją będzie nocleg w Karpaczu i miejscem, jakie mnie zainteresowało jest http://www.lesnydwor.karpacz.pl/

  OdpowiedzUsuń

Instagram