liczy się dobry akcent // good accent


Kolor i mocny monochromatyczny wzór, to coś co zawsze mocno przykuwa uwagę. Dlatego gdy zobaczyłam ten przedpokój od razu chciałam o nim coś więcej napisać. Można tu odnaleźć kilka ciekawych inspiracji, które pasują nie tylko do strefy wejściowej domu.

Na tym zdjęciu, mimo, że na pierwszy rzut oka uwagę zwracamy na czarno białe pasy, znajdują się, przynajmniej jeszcze dwa akcenty. Jednym z nich jest kolor, innym forma. Ta skromna stylizacja jest mocno wrażeniowa. Elementy mogą uzo zawdzięczać tle, które jest czyste i jasne. Pasy we wnętrzu skracają go i delikatnie wyciągają ku górze, w ten sposób przestrzeń kształtuje się także optycznie. Żółty fotel przyciąga wzrok i go hamuje, przez co wszystko tworzy wspaniała kompozycję, od której nie można oderwać oczu.foto //

Ola z apetycznego wnętrza

8 komentarzy:

 1. Ja taką zasłonę planuję zawiesić w celu ukrycia szafy, która niestety nigdy mi się nie podobała. Oczywiście zawsze można wymienić drzwi szafy, ale zasłona to tańsze i chyba bardziej efektowne rozwiązanie.

  Pozdrawiam,
  Joanna z Lovearti Studio

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja się nie zgadzam z opinią przedmówczyni - fotel sam w sobie może nie wyglądałby najlepiej, ale tutaj wspaniale kontrastuje z pasiastą zasłoną, która wydobywa intensywność jego koloru.
  Świetna inspiracja!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten wpis jest bardzo interesujący

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniale to wygląda. Chętnie skorzystam z pomysłu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten wpis jest bardzo ciekawy

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe dodatki zawsze są dobrym rozwiązaniem.

  OdpowiedzUsuń

Instagram