z widokiem na weekend 4.


Tydzień za tygodniem, mija jak szalony. Nie powiem, że każdy dzień śmiga, ale jakoś wszystkie przelatują pomiędzy palcami i kolejna sobota przed nami. Dziś obrazek z inspiracją na weekend i kilka słów ode mnie.

Fotografia przedstawia dom, którego konstrukcja i budowa przypomina zabawę klockami.Najlepsze jes to, że elementy do budowy zostały wydrukowane za pomocą drukarki 3d. Niesamowite, na jakie eksperymenty wpadają ludzie, aby spełnić swoje marzenie o własnym domu :)

Wiem, że martwicie się, piszecie nawet maile i smsy, co bardzo mnie cieszy. Muszę nieco zastopować, ale to jeszcze tylko chwilę … Niektórzy piszą do mnie maile i jesteśmy w kontakcie. Cieszę się, że mogłam poznać tyle osób dzięki blogowi :) Przepraszam, że nie dojechałam na spotkanie blogowe w zeszłą sobotę, ale niestety nie mogłam. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będzie szansa się spotkać. Także żałuję, że musiałam zrezygnować z organizacji spotkania z Ulą podczas Łódź Design Festival, a tak chciałam … . Mam nadzieję, że kolejne tygodnie i miesiące na blogu Was nie zniechęcą ale zachęcą do częstszego odwiedzania i komentowania. Pomimo lekkiego postoju, ja działam intensywnie i pamiętam o Was :)

A jakie plany na ten wieczór i weekend? Za oknem już szaro, buro … tylko widać jak chmury szaleją po niebie. W tym tygodniu idąc rano na tramwaj przywitała mnie piękna podwójna tęcza, ale radość była na przystanku! Wszyscy wyciągali telefony i chcieli uwiecznić tę chwilę. Jak widać jesień też ma swoje plusy. Ja dziś pewnie późnym wieczorem zaszyję się pod kocem i naszła mnie ochota na jakieś bollywoodzkie „coś”, chyba będzie to Kabhi Alvida Naa Kehna (Nigdy nie mów żegnaj). To pierwszy film tego gatunku, który obejrzałam i … zakochałam się. Piękna muzyka, stroje, choreografie i … historia, która nie jednego poruszy i też nauczy. Wieczór zapowiada się filmowo. A wy co polecacie?


1 /

Ola z apetycznego wnętrza

3 komentarze:

 1. Z filmem Bollywoodzkim nie mam nic wspólnego. Ja cały czas oglądam filmy animowane dla małych i tych dużych, wiec coś z nich mogę polecić, jakąś piękną historię, np "miasteczko samobójców" - pozytywne piękne zakończenie, albo Ruchomy Zamek Hauru, albo...Spirited Away - cudowny film co dostał oskara = oglądałas któryś z nich?

  Co do wnętrza: przydałoby mi się coś, co nie jest pomieszaniem stylów, ale do tego jeszcze długa droga, a nawet potem nie wiem jak pogodzić styl boho z żeglarskim :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie też dni "lecą" jak szalone. Cieszę się z weekendu, a zaraz już jest jego końcówka, więc chwytajmy dzień :)
  pozdrawiam
  marta

  OdpowiedzUsuń
 3. Oh to straszna szkoda, myślałam, że się poznamy na zjeździe, my z An jedziemy :))) Tka czy siak dochodź do siebie prędko i może sama zorganizujesz kolejny zjazd ;D Ja z lubym ruszam zaraz do pobliskiej restauracyjki świętować naszą rocznicę, więcej na blogu ;) Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń

Instagram