z widokiem na weekend 3.


O garderobie pisałam już wiele razy. Jeśli chcecie co nie co przeczytać, zapraszam TUTAJ do lektury. W weekend często zabieram się za porządki, układamy to co zostało „zburzone” w trakcie całego tygodnia. Dlatego dziś mała inspiracja na koniec tygodnia.

Gdy w piątek znalazłam to zdjęcie na Pinterest, stwierdziłam, że nie dość, że ładnie wygląda, to także można z niego odczytać pewne przesłanie: ubrania mogą ożywić i udekorować przestrzeń. Nie tylko, jakby się to wydawało, zniszczyć wizerunek uporządkowanego wnętrza. W ten sposób możemy szybko i bez kosztów zmienić nasz pokój. Oczywiście nie licząc kupionej nowej sukienki ;)

Udanego weekendu :)

1 /

Ola z apetycznego wnętrza

6 komentarzy:

 1. tak, sukienka w takim kolorze ożywia miejsce natychmiast :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tobie również! :) chciałabym się obudzić w takiej sypialni :)

  OdpowiedzUsuń
 3. :) W mojej sypialni wisi w taki sposób wystawiona sukienka letnia... w granatowo-białe paseczki, marynarska odrobinę :) dla mnie to taki powiew lata! Uwielbiam ją tam!


  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam sie, u mnie w sypialni wisi futrzana kamizela, stara torba i kapelusz. Te akcenty niezwykle ocieplaja i sprawiaja, ze wnetrzejest zywe.

  OdpowiedzUsuń
 5. Macie jakieś fajne sposoby na stylizację? Myślicie, że na co dzień do wielu różnych rozwiązań pasowałyby chusty, te, które mam w swoim sklepie z hurtowni https://versoli.pl/pl/18-chusty-przejsciowe . Wprowadziłam również dodatki, bo wiem, że Panie czasem bardziej skupiają się na takich dodatkach niż na konkretnym elemencie ubioru. Chusty są teraz modne, ponieważ nosi się je na różne sposoby. Myślę, że sezon jesienny to zdecydowanie sezon wielu różnych dodatków, które można wykorzystać w różnoraki sposób. Zatem sprawdzajcie, korzystajcie, a coś na pewno odpowiedniego wybierzecie właśnie dla siebie.

  OdpowiedzUsuń

Instagram