wyniki konursu z 9design


Kochani, dziękuje bardzo za udział w konkursie z guzikiem w roli głównej. Razem z 9design wybraliśmy dwóch zwycięzców, a dokładnie dwie zwyciężczynie, które zaproponowały inne zastosowanie wybranych części garderoby. Pomysły nam zaimponowały i przyznam, że chętnie zobaczyłabym je w jakiejś realizacji. Oto zwycięzcy … 

Gratuluję dziewczynom! 

Sylwii Pięt i Kasi Majewskiej 
 dziewczyny, proszę o maila z Waszym adresem i telefonem, w celu wysyłki nagrody :)


Sylwia zaproponowałam inną funkcje dla dużych okularów. Ten element garderoby widziałabym jako ramkę na zdjęcia.
Sylwia: W odpowiedzi na pytanie konkursowe mam propozycję. Chciałabym mieć wielkie okulary. Jako dekoracja na ścianie. Mogą służyć jako ramki na zdjęcia. 

Kasi pomysł polegał na wykorzystaniu elementu garderoby – kieszeni.
Kasia: (…) Ja swoje rozważania na temat części garderoby wykorzystywanej we wnętrzu zaczęłam właśnie od funkcjonalności. Od razu pomyślałam o KIESZENI. Takiej klasycznej, jeansowej. Jak w jeansowych koszulach na torsie lub tylnych kieszeniach spodni. Zastosowanie - wszelakie w zależności od skali - a najciekawsza chyba będzie wielka kieszeń w przedpokoju jako schowek na kapcie lub ścianie w salonie obok sofy - kieszeń na piloty. W mniejszej skali powieszone w rzędzie na ścianie nad biurkiem to wietne uporządkowanie ołówków, przyborów szkolnych, guzików i nici ( w kąciku do szycia). Świetnie sprawdzi się zarówno w salonie, pokoju dziecięcym czy biurze, jak i przedpokoju.  


Mam nadzieję, że niektórzy z Was także skorzystali z promocji, jaką z tej okazji przygotowało 9design. Raz jeszcze dziękuję wszystkim za udział w zabawie i zapraszam do kolejnych :)


Ola z apetycznego wnętrza

2 komentarze:

  1. Jaka szkoda, że ominął mnie taki fajny konkurs. Gratulacje dla dziewczyn :)

    OdpowiedzUsuń
  2. gratuluję :D i no ... żałuję, że nie ja ;P

    OdpowiedzUsuń

Instagram