życie na walizkach ... // living with suitcase

Życie na walizkach, pewnie wielu z Was kojarzy to z przysłowiowym wiecznym podróżowaniem i przeprowadzaniem się. Dziś moda na vintage i elementy z przeszłością wprowadziła dosłownie walizki i stare kufy do naszych wnętrz.


walizki 1 / 2 / 3

Tuż przed weekendem, w klimacie wakacyjnym, porozmawiajmy o walizkach. Ostatnio wielokrotnie spotykam tego typu meble na pinterest. Zebrałam kilka przykładów aby Was zainspirować tym trendem. Co ciekawe, walizka czy kufer, są używane jak zamienniki innych tradycyjnych mebli: jako komoda, stolik nocny, ławka w przedpokoju, stolik w salonie itd. Ich wielostronność jest ogromna. Podoba Wam się to rozwiązanie?

1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 

Ola z apetycznego wnętrza

12 komentarzy:

 1. Bardzo podoba mi się ten czarny kufer jako stolik - mogłabym taki mieć. A walizkę mam, pokazywałam na swoim blogu i używam jej w przedpokoju do przechowywania rolek :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ach taka vintage perełka to jest coś! bosko wygląda:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. lubie walizki we wnętrzach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. yoruś ♥
  Pozdrawiam, yorkomaniaczka ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ach uwielbiam skrzynie kufry, walizki... mogłabym mieć cały domek z nimi;)

  OdpowiedzUsuń
 6. REWELACYJNIE SIĘ PREZENTUJĄ TE STARE "ZREWITALIZOWANE" WALIZY W NOWOCZESNYCH WNĘTRZACH. KAPITALNY ELEMENT ŻEBY ZMIĘKCZYĆ I ZAAKCENTOWĄC WNĘTRZA. NA JEDNYM ZE ZDJĘC PODPATRZYŁEM ŻE TEŻ WIDAĆ FRAHMENT EUROPALETY CORAZ CZĘŚCIEJ WYKORZYSYWANEJ WE WNĘTRZACH W RÓŻNYCH FUNKCJACH. A MOŻE JAKIŚ POST NATOMIAST NOWEJ FUNKCJI EUROPALETY WE WNĘTRZACH ?????? CIEKAW JESTEM CO MOŻNA JESZCE Z TEGO ZROBIĆ BO TO ZAWSZE FAJNY SPOSÓB NA ZROBIENIE CZEGOŚ TANIEGO A DESIGNERSKO ŚWIETNIE WYGLĄDAJĄCEGO :)))) ŚWIETNY POST....BARDZO MI SIĘ PODOBA JAK ZWYKLE :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pięknie i bardzo inspirująco

  OdpowiedzUsuń
 8. uwielbiam stare walizki, mam ogromny sentyment!:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Świenie wszystko dobierane!
  Białe waizki wspaniałe :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Trend bardzo dekoracyjny, ale czy praktyczna jest taka szafka z walizek? Raczej wątpię, bo jak się chce dostać do tej na dół to trzeba wszystkie przestawić :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Walizki może nie, ale ja uwielbiam drewniane duże skrzynie :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram