STYLISTA: Lotta Agaton // Stylist: Lotta Agaton

Chciałam poruszyć na blogu temat stylistów. Nie dlatego, że wykonują piękne kompozycje, a następnie możemy oglądać masę ich realizacji na pinterest itd. Jest mnóstwo takich elementów, które później wykorzystujemy w dekoracji różnych rodzajów wnętrz …


Dziś przedstawię Wam jedną z moich ulubionych i pewnie dobrze Wam znanych, jak nie z nazwiska, to ze stylizacji – Lotta Agaton. Lotta to szwedzka stylistka. Współpracuje z wieloma magazynami i fotografami. Prowadzi blog oraz sklep, w którym na żywo można podziwiać jej pracę. Jej prace wyróżnia głównie monochromatyczność, za pomocą której tworzy wspaniałe obrazki. W wielu stylizacjach Lotty można doszukać się inspiracji w wystroju wnętrza. Jeśli ktoś z was szuka pomysłu na dekorację ściany czy stołu. Wyszukajcie stylizacji i zainspirujcie się. To pewny wybór, ponieważ każdy stylista jest trendsetterem i tworzy w duchu mody … :)
stylizacja Lotta Agaton // www.agentbauer.com

Ola z apetycznego wnętrza

10 komentarzy:

 1. B&w :-)
  Fajnie, choć osobiście bym chyba nie mogła mieszkać w mieszkaniu pozbawionym kolorów - tylko czerń i biel.

  OdpowiedzUsuń
 2. OMG! Rewelacja.
  Zakochalam sie w niejednym pomysle. Realizacje czas zaczac! WOW.

  OdpowiedzUsuń
 3. ja sobie w ramkę oprawię "fuck off" :))

  OdpowiedzUsuń
 4. a ja właśnie zaczęłam robić plakaciki,
  uwielbiam poligrafię :)

  coś pięknego :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ze swojej strony chciałbym Wam polecić https://www.phamily.pl/blog/artykul/jestes-tym-co-jesz.html . Na stronie znajdziecie usługi makijażystek, fryzjerów i wielu innych z branży beauty.

  OdpowiedzUsuń

Instagram