WYDARZENIE: Tubądzin Design Days z Maciejem Zieniem w Warszawie

Kochani, tak jak wspominałam, w tym tygodniu (18 czerwca) miałam możliwość obejrzenia nowej kolekcji płytek Tubądzin, z serii Maciej Zień. Dziś pierwsza część relacji z tego wydarzenia, mam nadzieję, że nie jeden wzór wpadnie Wam w oko. 


To już kolejna porcja inspiracji polskiego projektanta dla firmy Tubądzin. Do tej pory mogliśmy podziwiać serię płytek inspirowanych światowymi stolicami mody: Barcelona, Londyn, Tokio i Paryż. Do miast dołącza Monaco i Berlin. Każdy z nas ma inne skojarzenia z tymi miejscami. Z czym kojarzą się Maciejowi Zieniowi? Pierwsze, na pewno z klasą i elegancją, jak przystało na książęce progi, natomiast drugie ... z wszelkopojętą wolnością. Projektant zestawia proste wzory z równie prostą i uniwersalną kolorystyką, efekt? Chyba każdy znajdzie tu coś dla siebie i chce otaczać się takimi wzorami. 


moja ukochana Barcelona :)


Na kolejną część relacji z wydarzenia, w której przedstawię Wam materiał w towarzystwie sukienek Macieja Zienia, zapraszam za tydzień. Ciekawa jestem czy ten inny sposób połączenia mody i wnętrz również się Wam spodoba. Jesteście ciekawi co sądzi na ten temat sam projektant? Jego opinię także udało mi się zdobyć :)

Ola z apetycznego wnętrza

4 komentarze:

 1. Wow, świetna kolekcja i to w dodatku polska! Niezwykle się cieszę, że takie coś będzie w sklepach, bo choć dla mnie jest o 4 lata za późno to może chociaż poprawi się design w polskich wnętrzach. Czekam na część drugą :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojej, nie widzę korali, w intensywnych kolorach!

  OdpowiedzUsuń
 3. przepiękne te kafle :)
  a białe.. ich fakturka no coś pięknego :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Płytki cementowe są cudowne. Szczególnie polecam do kuchni lub łazienki. Odpowiednio dobrane płytki cementowe prezentują się olśniewająco!

  Żałuję, że nie mogłem wtedy być w Warszawie! Pozdro dla Maćka :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram