jedna zastawa - dwie dekoracje stołu // one type of tableware - two different table settings

Jakiś czas temu firma Papstar zaproponowałam mi zabawę w dekorację stołu. Długo czekałam na odpowiednią pogodę. Zobaczcie jakie są tego efekty.


Zastanawiałam się nad tym w jaki sposób zorganizować ciekawy materiał, dlatego proszę Was abyście podeszli do oceny mojej pracy, obiektywnie i krytycznie, to moja pierwsza sesja dla bloga :) mam nadzieję, że będzie pojawiać się ich coraz więcej i poprzez to będę mogła doskonalić umiejętności fotograficzne. 

Postanowiłam Wam przedstawić dwie wersje dekoracji z udziałem jednego typu elementów zastawy stołowej. Wersja klasyczna, w bieli oraz ... wersja piknikowa - w zieleni. Papstar cieszy się bogatą ofertą elementów dekoracji stołu. Bardzo spodobało mi się to, że w swojej ofercie mają komplety rożnych gadżetów, co znaczy, nie tylko dany wzór posiada serwetka, ale także bieżnik. W ten sposób można stworzyć dekorację z prawdziwego zdarzenia i małym kosztem zmieniać ją na każdą możliwą okazję. Zapraszam do oglądania. 


Nieco koloru doda wersja zielona. Te same części zastawy, inny podkład i serwetki. Mała zmiana, a efekt, całkiem duży.  To dowód na to, że nie trzeba wiele wysiłku, aby nagle z klasycznej zastawy zrobić klimatyczny piknik. FOTO/ apetycznewnetrze  / materiały dekoracyjne Papstar

Ola z apetycznego wnętrza

6 komentarzy:

 1. Mam taki sam komplet sztuccy ;)

  Bardzo podoba mi się ta aranżacja stołu.

  Pozdrawiam,
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie proste, a jakie dekoracyjne!

  OdpowiedzUsuń
 3. I już wiemy jak ładnie podawać do stołu :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. dwie opcje bardzo ładne :) te kwiatuszki urocze.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jasna wersja bardzo fajnie wyszla:) i dodatkowy plus za te zwiazane sztucce - cudnie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie pięknie kobieco i kolorowo.Pozdrawiam z Dobrych Czasów Jola

  OdpowiedzUsuń

Instagram