Idealne miejsce na wakacje 1 // Ideal place to stay 1.

Wakacje tuż tuż… niektórzy już pewnie maja je za sobą, jednak ja dopiero dziś rozpoczynam nowy cykl postów typowo wakacyjnych … Raz w tygodniu będę Wam prezentować ciekawe miejsca, a dokładnie domy, w których niejeden chciałby spędzić kilka wolnych dni.


Każdy z nas ma inne wymagania, co do stylu wypoczynku i jego standardu. Na świecie, pojawia się coraz więcej miejsc, do których możemy udać się na krótki urlop, które przyciągają nie poprzez oferowane usługi, czy miejsce, ale poprzez swoją nietypowość i oryginalność. Pewnie wielu z Was pamięta małą chatkę, o której pisałam w ubiegłym roku. 

Znalazłam podobne miejsce, a znajduje się niedaleko, bo na jednej z wysp brytyjskich. Zaciszna chatka w lesie, na wybrzeżu nieprzypominającym angielskich krajobrazów. Ciekawa jestem czy też Was zauroczy ten tajemniczy zakątek …


Jesli chcecie poznac inne oryginalne miejsce, zapraszam tu ...

FOTO /

Ola z apetycznego wnętrza

27 komentarzy:

 1. Dom jak z bajki, a miejsce - raj na ziemi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. cudowne miejsce, z chęcią spędziłabym tam kilka dni. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Domek przepiękny! Jedyne czego bym się obawiała to setki komarów razem ze mną na wakacjach, bo ten stawik przed domkiem pewnie je przyciąga :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tu jest wspaniale :) Chętnie bym spędziła w takim wakacje lub jesień życia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. zauroczył w stu procentach, mały raj i bajkowa kraina, aż nie wygląda prawdziwie (swoją drogą b.dobre zdjęcia) a gdzie w takiej miniaturce te wszystkie pomieszczenia się zmieściły hihi ?!

  OdpowiedzUsuń
 6. natychmiast mogłabym tam się znaleźć:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepięknie... Jak dla mnie idealne...

  OdpowiedzUsuń
 8. Mogłabym tam spędzić mój urlop i na pewno bym wypoczęła i naładowała akumulatorki :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Bajeczne, marzę o takim zakątku w środku niczego :))

  OdpowiedzUsuń
 10. W takiej chatce chętnie bym pomieszkała - ma swój klimat . Taki bardzo lubie :)

  OdpowiedzUsuń
 11. widoczek na końcu rekompensuje wszystko :))

  OdpowiedzUsuń
 12. krajobrazy przepiękne...
  bajka, nibylandia :D :)
  i jak ja mam teraz usiedzieć w robocie? :D

  OdpowiedzUsuń
 13. Fantastyczny domek! Jak marzenie :)

  OdpowiedzUsuń
 14. To chyba mój ulubiony wpis na Twoim blogu!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Ach Ola, cudne miejsce by zostać dłużej niż wakacje... Bajkowy jest po prostu. I ta weranda, czy krużganek... :D

  OdpowiedzUsuń
 16. a na której to wysepce?

  OdpowiedzUsuń
 17. Ja w tym roku odkryłam tak piękne miejsce, jak Bystrzyca Kłodzka, ponieważ mieliśmy okazję spędzić tam sobie kilka dni i mieliśmy również okazję skorzystać ze świetnego noclegu. Wiele pięknych widoków i w zasadzie wiele różnych miejsc do zwiedzania. Lubię odkrywać nowe miejsca, o których wcześniej słyszałam, ale nie do końca wiedziałam, co można w nich zobaczyć. Lubicie odwiedzać ciekawe miejsca? Szukacie miejsc, których jeszcze nie mieliście okazji widzieć? Jeśli nie odwiedzacie takich miejsc, to koniecznie musicie zacząć!

  OdpowiedzUsuń
 18. Świetne informacje! Tak samo, jak na stronie https://travelitalia.pl/ , więc wydaje mi się, że jak najbardziej warto korzystać. Dla mnie akurat strona jest świetna, ponieważ planuję podróż do Włoch. Lepiej na wyjazd odpowiednio się przygotować i jechać tam z odpowiednią wiedzą, bo wtedy można mieć świadomość, że wakacje zostaną wykorzystane i zwiedzi się najlepsze miejsca. Włochy to piękne miejsce, każdy może tam pojechać i każdy przede wszystkim może korzystać z ich uroków. Na pewno będziecie zachwyceni możliwościami.

  OdpowiedzUsuń
 19. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 20. A ode mnie - atrakcje dla dzieci w Karpaczu, a dokładnie tutaj - https://www.lesnydwor.karpacz.pl/lesny-dwor/wydarzenia/atrakcje-dla-dzieci-w-karpaczu
  Powinniście być na pewno zadowoleni, fajnych opcji na bank nie zabraknie.

  OdpowiedzUsuń
 21. No przyznam szczerze, że u mnie wiele miejsc podobnie, bo lubię piękną pogodę, wodę i miejsca, gdzie jest na co popatrzeć, czyli duże miasta albo natura i piękne widoki. W tym roku dużych planów nie mamy, bo wyruszamy nad jakieś jeziora, aby popływać kajakiem. Warto zaopatrzyć się w potrzebne rzeczy przed taką podróżą, np. na stronie www.gokajak.com .

  OdpowiedzUsuń
 22. Dlatego ja wolę jeździć w sprawdzone miejsca i korzystać z takich, w których już byłam i wiem, jak wyglądają. Niestety często okazuje się, że internetowe oferty przekłamują rzeczywistość i można trafić na oszustów. Jeśli chcecie sprawdzić, jakie fajne miejsca, to zdecydowanie Mazury! Wybierzcie się też koniecznie na kajaki albo popływać deską SUP. Kupujecie akcesoria na stronie www.gosup.pl i korzystacie z takiej świetnej aktywności. Myślę, że jak najbardziej będzie zadowoleni!

  OdpowiedzUsuń
 23. Faktycznie to bardzo ładne miejsce na krótki wypoczynek! Ja też za niedługo wybieram się na urlop za granicę i nie mogę zapomnieć odwiedzić kantoru w Krakowie, aby wymienić pieniądze na lokalną walutę. Nie umiem się doczekać wyjazdu!

  OdpowiedzUsuń

Instagram