CZTERY KĄTY: Kaloryfery - inne spojrzenie

Co zrobić z kaloryferem, którego nie można ukryć? Oto kilka sprawdzonych pomysłów... kaloryfer jako akcent kolorystyczny. Do zastosowania w nowoczesnych wnętrzach, ale także w stylizowanych, aby nadać im lekkości i współczesnego ducha. W ten sposób każda (nawet urządzona w stylu wiktoriańskim) przestrzeń stanie się ciekawa i współczesna w odbiorze.


To kolejny artykuł apetycznego wnętrza dla serwisu czterech kątów, zapraszam Was do porannej lektury. Miłego tygodnia :)

1

Ola z apetycznego wnętrza

10 komentarzy:

 1. podobaja mi się kolorowe kaloryfery :)

  OdpowiedzUsuń
 2. W myśl zasady (zaczerpniętej z dziedziny ubioru i mody): 'im bardziej próbujesz coś ukryć, tym bardziej to widać', lepiej te z założenia nieciekawe rzeczy wysunąć na pierwszy plan i... nagle stają się piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. chyba swój też przemaluje na taki kolor :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tyle że wszystkie pokazane grzejniki można uznać nawet za ładne - nie to co nowoczesne koszmarki które nam ostatnio montują w mieszkaniach :( Tym to mam wrażenie nawet kolor nie pomoże ...

  OdpowiedzUsuń
 5. Też muszę swój żeliwniak odnowić i pomalować, chodzi to za mną od dawna i chyba trzeba zakasać rękawy ;) choć na brak zajęć nie narzekam ...
  Z początku byłam zła, że zamontowali mi stary kaloryfer, chciałam nowocześniejszy, ale teraz nie żałuję, zakochałam się w nich i chcę wyeksponować a nie chować :)
  Super, że wracają starocie do łask.

  Pozdrawiam,
  Nevrinn.

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny pomysł, gdyby nie fakt, że mam zamaskowane swoje kaloryfery i nie rzucają się w oczy to na bank każdy byłby w kolorze miętowym :))

  OdpowiedzUsuń
 7. fantastyczny post Olu:)))))))

  OdpowiedzUsuń
 8. Super pomysł z kolorami na kaloryfer

  OdpowiedzUsuń

Instagram